Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet csinálni egy 24...

Mit lehet csinálni egy 24 órás buszúton?

Figyelt kérdés
Tudom,elég hülye kérdés,de miket ajánlanátok jó unaloműzőként? Idegenekkel lesz tele a busz,csak 3 családtagom lesz még ott rajtam kívül,szóval beszélgetni tudunk,de lehet nem kéne hangosnak lenni,és 24 óra alatt ráununk egymásra. Zenét is tudok hallgatni,de egy idő után azt is megunom, a filmezés kizárva,mert telefonom van csak, azon meg nem a legjobb filmet nézni. Maradna az ablak, de a mellettem ülővel lebeszéltük h cserélgetni fogjuk az ülés,és ha nem az ablak mellett ülök,akkor az se annyira jó.Én buszon nagyon aludni sem tudok,de akkor sem aludnék át egy napot. Az olvasás is kizárva,mert egyetlen könyvem van,ami olyan 1000valahányszáz oldalas ,szóval elég macerás lenne.A normális tippeket várom.

2018. jún. 24. 11:49
 1/3 anonim válasza:
100%

Pár tipp:


Tölts le a telefonodra nyelvleckéket, és hallgasd!


Vigyél magaddal valami újságot, fejts keresztrejtvényt!


Ha ablak mellett ülsz, készíts fotókat!


Vigyél magaddal útikönyvet, tervezd meg, mikor miket néztek meg ott, ahova mentek, készíts árkalkulációt hozzá, térképen is tervezd meg az útvonalat!

2018. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pedig lehet, hogy jó ötlet lenne valamilyen filmet vagy sorozatot nézni a telefonodról. Esetleg tölthetsz le a telefonodra pár játékot. Ha nincs megfelelő könyved, akkor vehetsz is akár.
2018. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat utaztam már így, aludni nem fogsz tudni, olvasni sem könnyű a buszon 2-3 óránál többet. Legjobb időtöltés éjjel a hangoskönyv, nappal meg nézegetsz.
2018. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!