Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen 6 órás buszút?

9 hetesen 6 órás buszút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek bevállalhatok-e 9 hetes terhesen egy 6 órás buszutat. A párommal minden évben elutazunk decemberben adventezni, viszont idén már 3-an mennénk :) Nagyon szeretnék menni, de ha kockázatot jelent a babámnak, akkor nem :) Természetesen meg fogom kérdezni majd az orvosom is, csak addig is, érdekelne valaki volt-e ilyen helyzetben :)

2018. nov. 17. 08:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem esélytelen lett volna, elsőnél és jelenleginél is 15.hétig alig éltem

nagyon rosszul voltam

de ha problémamentes, akkor miért ne

2018. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Es megis mi baja lesz a gyereknek?? Kiesik beloled? Ne jatszuk mar tul...
2018. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

igen amúgy legrosszabb esetben "kiesik"..bár az nem a busz út miatt lesz

én amúgy nem mertem túl messze menni, mivel bármikor bármi történhet

de hát én aggódos vagyok

2018. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10# neked meg a fene bajod van? Tapasztalatokat vár a kérdező nem okoskodást... Van aminek megterhelő ég 6 órás buszút... Nem vagyunk egyformák és minden terhesség más. Higgadj le kicsit... Ennél sokkal butább/fárasztóbb/túlzóbb kérdések is vannak.
2018. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 momoka 2002 ***** válasza:
En buszsofor vagyok. Minden nap 6-7 orat dolgoztam kb.a 10. hetig aztan a rosszulletek miatt inkabb itthon maradtam. Nem tul szep latvany ha egy buszsofor azert all meg es megy ki a buszbol mert hanynia kell. De komolyabb gondot az utasnak nem szabadna 6 ora okoznia ha minden okes.
2018. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia. 25-26hetesen Bulgáriába mentünk busszal. Oda egészen gyorsan értünk, mindössze 17 óra volt, persze ebben voltak kisebb-nagyobb megállók. Hazafele már hosszabb volt, 26-27óra, az már vészesebb volt, a sok üléstől bedagadt a bokám, hiába mozgattam és pocoltam fel. Ha jól bírod az buszozast, menj nyugodtan, és ne aggódj, lesznek pisi szünetek :)
2018. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Három gyereket szültem.Problémamentesen,egészséges gyerekeket.

Elsővel 8 hónapos terhes voltam, mikor férjemmel együtt elutaztunk egy munkahelyi 4 napos kirándulásra Visegrádra, ami tőlünk 200km. Vonattal ment a csapat.

Gondoltam, ha szülni kell, ott is van kórház.

De nem kellett, totál jól éreztem magam végig, mindenki engem "dajkált".Persze hegyet nem másztam, de minden mást végigcsináltam.

Második, harmadik gyerekkel mikor terhes voltam, kocsival mentünk üdülni,6 hónapos és 7 hónapos terhesen.6 hónaposan külföldre.Lakást festettem, kapáltam, mindent csináltam amit bírtam.És hamar, könnyen szültem mindig.

De amúgy is mentünk rokonokhoz, kirándulni, stb.

Ha semmi bajod, akkor ne csináld azt, mintha beteg lennél.Persze mindennel óvatosabban kell, de ami jólesik, bátran csinálhatod.

2018. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
terhesen buszoztál?
2021. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!