Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti amikor terhesek vagytok/vol...

Ti amikor terhesek vagytok/voltatok úgy láttátok magatokat a lelki szemeitek előtt, hogy terhesek vagytok vagy mint egy "normális" nő?

Figyelt kérdés
Szóval ha pl. elképzeltétek magatokat valamilyen szituácóban, akkor terhesként képzteltétek magatokat oda vagy olyannak, mint amilyenek terhesség nélkül vagytok? A lelki szemeitek előtt terhesnek vagy a terhesség nélküli valótokban láttátok magatokat?
2018. nov. 17. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem terhesen, sosem gondoltam magamra úgy sőt volt, hogy meglepődtem amikor elsétáltam a tükör előtt, hogy hopp ott a pocak. :D

A világ legegyszerűbb terhessége volt egyébként de én valahogy nem szerettem annyira terhesnek lenni, alig vártam, hogy végre kibújjon a kislányunk és lezárjuk ezt a korszakot. Ez is közrejátszhat abban, hogy nem annyira dédelgettem ezt a terheslétet és nem úgy gondoltam magamra.

2018. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én terhesen :) Sőt, még az álmaim többségében is terhes vagyok :)
2018. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tök szituációfüggő. Ha valami több hónap múlva esedékes dologra gondolok, akkor az van a fejemben, hogy nem vagyok terhes, mert 2 hónapon belül megszülök, ha minden igaz. De ha arra gondolok, hogy jövő héten pl. elmegyek nagybevásárolni, akkor terhesen gondolok magamra, mert ha minden jól megy, még az leszek. Álmaimban is változó, de legtöbbször terhes vagyok mostanában.
2018. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a világ legtermészetesebb dolga volt a terhességem. Mind a 4! Imádtam az állapotom a kinézetem! Csodás volt! Ha nem lennék 40 szülnék még egyet!
2018. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira termeszetes volt, hogy sehogy.. Csak mint magamra..

Viszont időnként a tükörtől meglepődtem

2018. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan, szünet nélkül émelygek és naponta 2-3x hányok, ennek ellenére mindig emlékeztetnem kell magam, hogy nem beteg vagyok csak várandós.

Pedig pár hete már így megy.

Meglepett a dolog sajnos mert a családban senki nem volt émelygős így szentül meg voltam róla győződve, hogy én sem leszek.

2018. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!