Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik vizsgálatokra kell...

Melyik vizsgálatokra kell üres hólyaggal menni, és mikor nem érdemes előtte pisilni?

Figyelt kérdés

Mondta egy ismerősöm, aki szintén babát vár, hogy készüljek rá, hogy mindenki a pisimet akarja majd :D

De úgy tudom, bizonyos uh vizsgálatoknál kimondottan üres hólyag kell... De ha meg valahova úgy megyek, hogy előtte pisilek, de közlik, hogy ott is kellene produkálnom valamit, akkor ülhetek ott egy csomót, mire sikerül megint :D


2018. nov. 19. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az első 12 hétben félig tele/ütes hólyaggal kell menni, mert még pici a baba és így jobban látják. Az utána lévőknél mindegy, hogy van-e benne vagy nincsen. Nekem 6 hetes koromtól (amikortól volt szívhang) minden alkalommal kellett produkálnom a dokinál pisit, mert nézték tesztcsíkkal (plussz vérnyomást is mértek), toxémia miatt. Védőnőnél is természetesen mindig kellett.
2018. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez teljesen doktorfüggő, majd lebeszélitek, hogy ő mit vár :)
2018. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem huvelyi uh-nal ures holyagot kertek (a 12. hetig csinaltak huvelyit max), el is kuldtek pisilni kozvetlenulma vizsagalt elott.

Hasi ultrahanra pedig tele holyaggal kellett menni, allamiban es privatban is rajta benne volt az idopontos levelben/email-ben, hogy a vizsgalat elott egy oraval fel liter vizet igyak meg es ne menjek el pisilni.

2018. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!