Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a barnázás?

Mitől lehet ez a barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos elég rossz már eleve a terhességem, 5. héten ömlött a vér belőlem, viszont a babának semmi baja, nagyon szépen fejlődik. Annak ellenére is, hogy az utáni levő hetekben hol volt, hol nem barna folyásom. Most újra előjött, de csak éjszakánként, kis szúrkálással kísérve. Az orvosom szerint ez normális, főleg az előzményeket tekintve.. (talán az fontos, hogy utolso uh-m pont egy hete volt, minden érték tökéletes). szerintetek érdemes lenne egy másik orvost kerítenem? Igazából maximálisan bizok benne, és már tényleg annyiszor volt barnás folyásom, hogy minden másnap mehettem volna uh-ra, csak néha azt érzem félvállról veszi, másrészt pedig megértem és igaza van.

Nem tudom mit csináljak, hiszen erős fájdalmam illetve vérzésem nincs.. bízok a legjobbakban.


2018. nov. 19. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

"szerintetek érdemes lenne egy másik orvost kerítenem?"


Miért, egy másik orvos mégis mit tudna csinálni?

Gondolom valami progeszteront kaptál, többet meg nem lehet tenni, az esetek legnagyobb részében az is csak placebo, azért adják, hogy anyuka megnyugodjon, hogy tettek valamit. De amelyik vetélés rendesen beindul, azzal nem lehet mit kezdeni. Másik orvos sem fog tudni több mindent csinálni.

2018. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol az orvosodban vagy kétségeid vannak, akkor keress másikat, de sajnos a folyamatos uh se segítene, ha a baba nem akarna megmaradni.

Tudom, hogy nagyon nehéz, de amit írtál is: nem tudsz mást csinálni, csak bizakodni és reménykedni.

Hány hetes vagy?

2018. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 6. hónapig barnáztam. Méhszáj poliptól volt.
2018. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!