Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cipő probléma. Milyen cipő...

Cipő probléma. Milyen cipő vált be nektek terhesség alatt a nagy melegben?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok és komoly problémáim vannak a cipőimmel. Imádom őket de egy sem kényelmes többé, holott kifejezetten jó minőségű és kényelmes cipőket (dansko, merrell) hordok, mert nagyon sokat megyek munkaidő alatt. De semmi sem jó már csak az eltaposott nike edzőcsukám ami totál hobó. Veszett meleg is van. Tudom idétlen a kérdés, de nektek mi vált be a nagy melegben amit nem kell kötögetni, tartja valamilyen szinten a lábatokat és puha belülről?
2010. jún. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én papucsot,és balerina cipőt hordok a nagy melegben.Igaz abból is 1-2számmal nagyobbat,mert dagad a lábam.32hetes km
2010. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, 3 hét múlva lesz 1 éves a kisfiam így én tavaly ilyenkor szenvedtem nagyon a lábdagadástól...

Vettem én is 1 számmal nagyobb papucsot de végül az is szorított. Aztán az előtte évben széttaposott (bőr, széles pántú) ujjbedugós papucs vállt be. Abba csattogtam 1,5 hónapot:) Gondoltam is milyen szerencse, hogy nem tél van...akkor mit húznék a lábamra??!!:)

Kitartás, pihenj ha teheted!

2010. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a szétnyűtt sholl pacskeremben flangálok, most hogy esik az eső a régi sportcipőmben. Nem tudom miben tudnék dolgozni menni..

37.km

2010. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Berkemannos papucsom volt, kicsit zártabb fejű, tépőzáras, hogy tartsa a lábam, nagyon jó a talpkiképzése. Szülés után majdnem elestem benne, annyi víz lement a lábamról. Pihentesd fölpolcolva, nekem az segített. Sétálj, mozogj, de ne erőltesd túl.
2010. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!