Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos Zinatot írt fel, más...

Az orvos Zinatot írt fel, más is szedet ilyet terhesség alatt? Lett baj?

Figyelt kérdés
Már kiváltottam a receptet, csak kíváncsi vagyok, hogy aki szedte, neki lett e valami baj, vagy minden rendben ment. Túl sok baktérium volt a vízeletemben, és arra írta fel.

2018. nov. 20. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

39 hetesen szedtem én is


Keresztes lett a vizeletem ( gyors teszttel)


Minden rendben volt

2018. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez “be vett szokás”! Köszi a választ.
2018. nov. 20. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

A fertőzés veszélyes


Nem szerettem volna, hogy a babám tüfőgyulladással kezdje az életet.


Mennyi idős terhes vagy?


Bevett amúgy, de nekem nem teresen is ezt írták fgel, amikor "felfáztam"

2018. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14 hetes

Ez egy lassan 5 éve visszatérő betegség, de az orvosok, nem tudják mi. Hasonlít a felfázásra, de nem az. Nem is lepődtem meg hogy ezt látták a labor eredményen. Csak kíváncsi voltam, hogy más is szedte e a terhessége alatt. Ez a második terhességem, az első elvetélt, de mindent megfogok tenni, hogy egészséges kisbabám szülessen.

2018. nov. 20. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyanez volt. Nem lett semmi gond belole
2018. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32 hetesen szedtem fel egy két hetes kúrát, majd a 36. héttől megint két hét. semmi baj nem lett.
2018. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!