Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti rakatnátok a születendő...

Ti rakatnátok a születendő lányotok fülébe azt a fülbevalót amit ti is kaptatok születésetekkor?

Figyelt kérdés
30 éves fülbevaló,lehet,hogy vannak már szebbek, jobbak,de nekem mégis nagy emlék. De félek,hogy leszólják majd emiatt...
2018. nov. 21. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Eleve nem lyukasztanám ki más ember testét a megkérdezése nélkül, ha elég idős lenne megkérdezném szeretne -e fülbevalót és szeretné- e azt ami az enyém volt.


38 éve lyukasztották ki a fülem azóta sem forrt be , ott egy nagy lyuk, utálom, és nem örülök hogy annak idején ezt tették velem ami az egész életemben ott van. Kiskorom óta nem volt fülbevaló a fülembe mert utálom. Kár, hogy nem én dönthettem el , hogy mit teszek a saját testemmel.

2018. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, én berakattam hasonló okokból. Nekem jó érzés látni rajta, ő is szereti, soha nem érte megjegyzés miatta (8 éves).
2018. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

1 évig volt benne az,amit belőtt a gép. Utána beletettük a húgom kislány-fülbevalóját. Nagyon szép benne,kis rózsaszín köves. Senki sem szólja le,de miért is tenné?? Hisz gyönyörű a fülében.


Annyit tettünk meg,hogy kitisztítattuk,meg beállították a kapcsot,hogy biztosan tartson.

2018. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem és nem is lyukasztattam ki neki, majd ő eldönti, hogy akarja-e, illetve azt is, hogy régi, vagy új ékszert akar bele.
2018. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Ha egyszer kislányom születne, simán beleraknám. Kötve hiszem, hogy bárki is megszólná miatta, az én gyerekkori fülbevalóm mai napig hibátlan állapotban van, szép kövek vannak benne, m is kapni hasonlókat.


Egyébként a kérdés nem az volt, hogy kilyukasztatnátok-e a születendő gyereketek fülét.. Már maga a kérdésből is egyértelműen következik, hogy a kérdező kifogja és nem az érdekelte, hogy X vagy Y mit gondol erről!

2018. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, pedig várható volt hogy megjelennek az antilukas mamik :D

Kérdező én a helyedben simán beleraknám. Az enyém is megvan, az került volna a lányom fülébe, de az egyik keresztszülő vett egyet, szóval egyenlőre pihen az enyém a dobozban :)

2018. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen


Sajnos az enyém eltört


Kapott sajátot


Szerintem a lányom nagy fülbevalós lesz

Mivel nálam ( nekem 5 lyuk van) a nagyszüleinél és a dédinél is ezt látja

Unokatesóknak is van

2018. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a babafülbevalódivat olyan sokat változott volna, vagy ha igen, sokan figyelnék és még be is szólnának és még a baba ezt értené is :) Szóval ha biztonságos az a fülbevaló és szerinted szép, akkor ne agyalj ezen.
2018. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem kifejezetten nem tetszik, ami az enyém volt anno. Ha tetszene, akkor persze.
2018. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha neked ez egy szép emlék, és tetszik is ne vegyél másikat.
2018. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!