Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Papíron 7 hetes kismama...

Papíron 7 hetes kismama vagyok, de ma az ultrahangon 5 hetesre tippelt az orvos. Létezik?

Figyelt kérdés

10.02-án jött meg utoljára a mensesem. De nekem sosem volt szabályos, legtöbbször inkább 28 helyett 37 naposak voltak a ciklusaim.

Clostilbegytet kaptam, ezért nem tudom, hogy az hogy hatott rám, mikor lett a peteérésem, de 11.07.én lett pozitív a tesztem.

1 héttel ezelőtt petezsákszerű foltot láttak, ma már 16x10mm es szabályos petezsákot.

Azt mondta az orvos ilyenkor még nem lehet látni benne semmit, annyira picike, menjek vissza 2 hét múlva.

Most jön megint 2 hét izgulás...

Szerintetek minden rendben lehet, csak valóban későbbi baba?

Köszi a válaszokat!



2018. nov. 22. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#5-os vagyok. 7 hetesen mentem eloszor uh-ra, mi mar fel voltunk keszulve, hogy lesz szivhang is meg minden, de csak petezsak latszott. Az orvos nem mondott semmi konkretat, visszarendelt 1 het mulva- nekem itt mar gyanus volt, hogy valami nem ok. Tukon ulve birtam ki egy hetet, de alig nott valamit, meg mindig nem volt embrio, ekkor az orvos megkerdezte, hogy mit szeretnenk, kuretet vagy abortusztablettat :( 9 es fel hetesen mutottek.

Tuneteim szinte nem is voltak, csak a mellem feszult es fajt nagyon, de roviddel a mutet elott el is mult.

Csak valaszoltam a kerdeseidre, de kerlek szepen ne izgulj, veled nem lesz semmi baj!

2018. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kedves hetes! Gratulálok a babákhoz :)

Kedves utolsó, köszönöm az őszinte segítségedet! Igyekszem nem ráparázni és minden rendben lesz :) reméljük

2018. nov. 22. 16:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció alapján én is 7 hetesen mentem először dokihoz, de ott csak 6 hetesnek ítélték. Mondták, hogy még bizonytalan ilyenkor, 2 héttel később már pontosabb időt tudnának mondani.

Tegnap kórházba kerültem, így újra megnézték, most vagyok papíron 8+4 hetes (tehát másfél hét telt el) és már 8+2-nek látták ultrahangon is (kb 3x akkora mint az előző UH-n volt, csupán ennyi idő alatt), szóval szerintem ne aggódj.

2018. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem okt 15 volt meg utoljára. 28 volt ovum.es most leszek csak 6 hetes.hetfon megyek dokihoz.olyan 27 naposak a ciklusaim. Kivancsi vagyok nagyon varom mar.
2018. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam ismét ultrahangon és képzeljétek minden rendben van :) már látszódott a szikhólyag, az embrió is (11mm) és volt szívhang is :) 7 hetesnek mondott az orvos :)
2018. dec. 6. 14:40
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szivbol orulok neked! :)

#5-os

2018. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) még alig tudom felfogni, hogy tényleg igaz :)
2018. dec. 7. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!