Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog ez elmúlni? Ti...

Mikor fog ez elmúlni? Ti kívántátok a szexet terhesen?

Figyelt kérdés
Én nagyon kb egésznap szexelnék. Párom csak este 6kor ér haza és olyan rossz. 10 hetes vagyok
2018. nov. 22. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

elsőnél nem lehetett, most kistesóval meg nem kívánom, meg félek is

párom teljesen megérti

máshogy oldjuk meg addig

2018. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd megvesztem érte... De sajnos az első perctől kezdve el voltunk tiltva, mert méhnyak elégtelenségem van. Szex nélkül is kinyíltam már a 17. héten...
2018. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Sose maszturbáltam annyit, mint terhesen.Főleg mikor már nagyobb volt a hasam, kényelmetlenek voltak a pózok, bálnának éreztem magam, könnyebb és egyszerűbb volt magamnak csinálni.

Végig nagyon kívántam a szexet.

Mondjuk én menzesz alatt is ezen kattogok, biztos a hormonváltozás az oka, ami terhesen ugye eléggé jelen van.

2018. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 😊 12 hetes vagyok de egésznap rajtam van 😂 Sokkal jobb mint terhesség előtt 😊😊
2018. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettővel végig, szerencsére nem voltunj eltiltva. 😄 Ráadásul belőlem a szülés utáni hormonlöket is ezt hozta ki, életem leghosszabb 6 hete volt a kontrollig tartó időszak. 😂
2018. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nagyok az igényeim szexuális téren a mennyiséget illetően és ez terhesen sem volt más. Egy csomót voltunk együtt a férjemmel.:) Szerencsére nem is volt tiltott.
2018. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!