Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete székrekedésem van,...

1 hete székrekedésem van, alig tudok magamból 2 naponta kipréselni valamit. Glicerines kúpot próbáltam tegnap, az sem segített. Valami jó ötlet? 18. hétben vagyok, ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen vaskészítményt, attól esetleg?

Igyál sok-sok vizet, több litert egy nap!! Nem tudom, milyen ez a kúp, ahhoz képest vajon hogyan hat a szilvalé + aszalt szilva? Vagy valamilyen ivójoghurt?

2008. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb adag sütőtök elfogyasztása után másnap érezhető az eredmény. (Rengeteg rostot, és vitamint tartalmaz.)

Ezen kívül csatlakozom az előző hozzászólóhoz: aszalt szilva, aszalt sárgabarack, joghurtok. Ezeket minden nap eszem, és meg is van az eredmény minden nap, vagy minden másnap!

Üdv.

26 hetes kismama

2008. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az elevittől volt, ezért leváltottam (az orvos tanácsára) Femibionra. Utána javult a helyzet.

Sok folyadék, gyümi zöldség, ami rostban gazdag.

Boldog babavárást

28 hetes kismama

2008. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kefír+körtelé (kb 1 liter és 100%-os!).
2008. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a kezdetektől ilyen szorulással küzdök. Nálam bevált a Ferenc József víz, gyógyszertárban lehet kapni, reggel éhgyomorra egy pohárral megiszol, majd másnaptól csak 1 dl-t,az ált. hat. Vagy éh gyomorra langyos viz, + 3 evőkanál szilva lekvár, vagy úgyszint éhgyomorra reggel egy pohár hordóskáposzta lé. Kísérletezz nálad mi válik be. Esetleg még a gyógyszertárban lehet kapni laevolac szirupot, nekem egy darabig az is segített, majd egy idő után mindig váltanom kell, mert hozzá szokik a szervezetem.
2008. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szorulásos vagyok és nem használt se a sok gyümi,se a sok víz.Gutallax hashajtót szedtem-doki engedélyével.Az sokáig bevált,de múlt héten már az se használt.Kipróbáltam az aszalt szilvát!Minden este 3-4 db és reggel meg van az eredmény!
2008. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél a piacon savanyúkáposztát, és kérj hozzá jó sok levet. Nekem éhgyomorra egy bögre ilyen lé nagyon tud segíteni. Más nekem se nagyon... Max. még ha este sok gyümit eszem ( abból is mostanában azt veszem észre, a sült alma, sütőtök segít leginkább )Sok sikert!
2008. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is igy voltam mint te a 18ik hétöl,kiprobáltam mindent levolak,szilvalekvár,körte rostos,stb,nagyon szenvedtem nekem csak az öszibarackrostos vált be semmi más,semilyen gyogyszer,abbol napi 1litert megiszok és akkor nincs gond de van mikor sporolok vele mert azért nem olcso mindenap 1litert megvenni akkor szenvedek nagyok 2-3napig mire helyre áll vissza,szerintem probáld ki a barátnömnek is mondtam neki is bevált
2008. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!