Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha mindig...

Mit csináljak ha mindig aggódok hogy él-e még a babám? Semmi másra nem tudok gondolni csak erre.

Figyelt kérdés
Már egyszer voltam terhes akkor a 28.héten meghalt a baba. Emiatt csak azen jár az agyam hogy él-e még. Most 32 hetes vagyok
2018. nov. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, nagyon sajnálom :( azt hittem az első trimeszterben vagy még.

Őszintén fogalmam sincs, hogy lehet egy ilyet annyira feldolgozni, hogy ne ezen kattogj állandóan. Gondolom azzal te is tisztában vagy, hogy az ilyesmi ritkán fordul elő újra, kb. nullához közelít az esélye, hogy még egyszer megtörténik. Nem írtad, mi volt a baj az előző babánál, de ha véletlen oka volt, akkor pláne.

Most már azért lehet a babával kommunikálni, mozgásra bírni, ha nagyon csöndes napja van. Túl vagy azon a bizonyos héten is, már nincs sok a végéig. Kitartás, a legjobbakat kívánom neked/nektek!

2018. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

32 hetesen elvileg folyton mozog, nem? Legalábbis az én babáim nem bírtak magukkal...

Ha tudsz kérj valakitől szívhang hallgatót ha a mozgás nem kielégítő 'válasz'

2018. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jófogáson vagy 80 db eladó szívhang figyelő van. 5000Ft-tól. Szerintem a nyugalmad megérné,hogy vegyél egyet.
2018. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a szívhang figyelőt ajánlanám! Nekünk is van és pont ezért, mikor nem éreztem sokáig mozogni nagyon megnyugtatott, hogy márpedig ott kalapál a pici szíve.

Hasznos kis kütyü !

2018. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!