Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi folyás megszűnése...

Terhességi folyás megszűnése jelezhet valamit?

Figyelt kérdés

A kezdetektől nagyon bő folyásom volt, eleinte teljesen "eláztam". A progeszteron szedésének abbahagyása után, 13.hét után alább hagyott, de valamennyi azért mindig volt. Viszont tegnap már egyáltalán nem jött egy csepp sem. (holnap leszek 16 hetes)

Jelezhet ez bármi bajt, vagy normális?


2018. nov. 24. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Egyébként sem létezik olyan, hogy 'terhességi folyás'. Igen, a hormonok miatt megnövekedhet, de nem szükségszerűen azért, mert terhes vagy.

A progeszterontól volt, amit szedtél.

2018. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem szedek semmit, de hol van hol nincs. Nem tulajdonítok neki jelentöséget. Ha minden apro részt figyelnék, lehet bekattanék már. 😊😊 ne aggodj 😉
2018. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy terhességi folyás. Én pl.: teljesen száraz voltam végig (túlságosan is).
2018. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!