Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 pozitív terhességi tesztem...

3 pozitív terhességi tesztem van. Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie. Gond a minimális folyás szerintetek?

Figyelt kérdés
Picikét barnàs, sàrgàs... azon gondolkodok menjek-e dokihoz. Mi a véleményetek?
2017. márc. 6. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el , nezzenek meg , nekem is volt de elveszitettem , nekem ver is volt igaz , de inakbb most mint kesobb :)
2017. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz. Menj.
2017. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy azonnal menjél. A barna folyás vérzést jelent, ami nagyon nem jó jel terhesség esetén. Ha csak sárga, az meg lehet fertőzés, ami szintén nem annyira jó ilyenkor (meg máskor se).
2017. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Csütörtökre kaptam időpontot. Remêlem minden rendben lesz!
2017. márc. 7. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
hiogy csak csutortokre? surgossegileg kelleet volna menj !!!! ha verzel pecsetelsz
2017. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnál, kaptam utrogestan hüvelykapszulát. 1,5 hét múlva kontroll... Köszönöm a válaszokat! Bìzom benne h minden rendben lesz.
2017. márc. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!