Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kicsit szúrkal a hasamnal...

Ha kicsit szúrkal a hasamnal 29en kell megjonni e lehet majd baba.14 15 volt erős ovulációm. Remenykedhetek bababan szerintetek? -) )

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

En is gratulalok. :) varok, varok. Sajna görcsölget a hasam. Nalam ez nem jo jel.


Homerozes az az, hogy minden reggel még az ágyban fekve mersz egy hot (szajban, lehetoleg minden nep ugyanakkor) es csinalsz belole egy hogorbet. Peteérés utan feljebb megy a hő kb 3 tizeddel vagy tobbel, de ez azert ennel kicsit bonyolultabb, ha erdekel van rola sok cikk a neten. (ez vegulis inkabb arra jo, hogy latod ha nincs ovuláció vagy latod UTOLAG hogy volt, meg mikor. Elore az ovulációs teszt jo, szoval ha ez bevalt akkor azt erdmes hasznalni, en is azert merem csak mert nekem az elso gyermekunknel is nehezen jott a teherbeeses, es szerettem volna tudni hanyadan állunk, - van-e peteeresem- mert meg szoptatok, de ugytunik van)


En sajnos igen pesszimista vagyok es valoszinuleg ahogy + a teszt kapom is a progeszteront

2018. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 paula5775 ***** válasza:
sok sikert kívánok nektek remélem sikerül 😊sajnos nekem újra egy sikertelen hónap 😢ma reggel meg jött a nem várt és iszonyatosan görcsölök fáj mindenem ☹de nem adom fel remélem a jo Isten meg áld minket egy babával ! teljes szívemből kívánom sikerüljön nektek ki tartást 🤗 1 voltam
2018. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Ne add fel biztos összejön.
2018. nov. 26. 07:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Sajnalom en is.


Nalam a helyzet valtozatlan. Ejjel is nagyon fajt a hasam, 6ota aludni sem tudok.

2018. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok képzeljétek ugye 29en kell megjonni e. Tegnap azt hittem megjott ilyen rózsaszínes cucc jött és ma semmi sincsen. Viszont a mellem meg van duzzadva. Szerintetek mi vt ez?
2018. nov. 27. 07:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Hello, na mizu? Teszteltel? En igen, ;) el se hiszem de halvany pozitiv.
2018. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
30 an megjott 29 helyett hajnalba. Két napig volt meg az első napon jobban, ma a harmadik napon nem nagyon, szerintetek. Teszteljek egyet? De így nem biztos hogy osszejott gondolom?
2018. dec. 2. 11:58
 18/18 paula5775 ***** válasza:
szia teszteltél?
2018. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!