Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanatoke l a ferjetekn...

Hogy mondanatoke l a ferjeteknek, hogy sikerult a kisteso? Megvarjam vele, hogy megerositse az orvos?

Figyelt kérdés

Azt, h teszt utan hirtelen elmondjam, mar lekestem :)


Keresem a megfelelo pillanatot, szeretnem, ha maradando lenne, marmint mindenkepp az lenne, tudom, de mivel masodik baba szeretnem, ha kicsit kulonlegesebb is lenne, mint mikor elso babanal csak odadugtam a tesztet az orra ala, arra gonodoltam, hogy peldaul igy lehetne:


December 20.an leszek 8 hetes, elotte elmennek orvoshoz es az UH kepet adnam oda karacsonyra,a varhato szuletesi datummal, egy szep dobozban.


Vagy valakinek valami jo otlet?

Tudom, van ezer ilyen ekrees, de hatha valaki ir valami ujat ;)


2018. nov. 26. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát én biztos nem tudnám hetekig nem elmondani a gyerekeim apjának, hogy lesz még egy gyerek. Nekem eleve furcsa, hogy azt se tudta, hogy tesztelsz, nálunk teljesen képben volt, hogy mikorra nem várjuk a mensit, kérdezte is, hogy mikor fogok tesztelni, totál együtt éltük meg. Ez nekem kicsit olyan, mintha kívülállóként kezelnéd.
2018. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Osztom az első véleményét. Férjem szerintem még meg is sértődne, ha azért titkolnám, hogy "meglepjem". Rosszul esne neki.
2018. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is egyetértek az előző válaszolókkal. Nagymamának pl ez az ötlet szuper lenne, de a férjemnek első perctől kezdve tudnia kellett róla. Mármint ezt így magamtól éreztem, hiszen egyek vagyunk. Tuti rosszul esne neki, ha hetekig titkolnám előtte.
2018. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Én nem várnék.

Megmutatnám neki a tesztet. Azt is lehet aranyos kis dobozba. A karácsony azért még messze van.

Mondjuk én nem is tudtam volna titkolni, mert már az elejétől, amikor kiderült, rosszul voltam, hányingerem volt, stb. :D

2018. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Hát szerintem most is elég a teszt frissiben és már menjetek együtt az orvoshoz. Ha meg bátrak vagytok, karácsonykor (vagy szilveszterkor) már bejelenthetitek majd együtt a tágabb családnak és ez elég szép.

Az ilyen körítéses titkolózásokat én csak ott tudom elképzelni, ahol apuka havonta párszor jár haza és az asszony nem telefonon akarja közölni. De ha együtt laktok, elég fura, hiszen a nőknek lételeme, hogy megbeszéljék, mi foglalkoztatja őket :) (nem is beszélve arról, ha rosszul leszel vagy bármi extra segítség kell).

2018. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem várnék! Nekem szept 27en volt meg utoljára. Most vagyok 8 hetes 5 napos. Amikor késett együtt vettünk tesztet és együtt néztük meg. Aztán az első ultrahangra is jött velem, mert nálunk 12.hét előtt nem adnak képet.
2018. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha már mindenképp ilyen meglepetést akarsz, akkor miért vársz karácsonyig? Most lesz mikulás kb egy hét múlva. Tegyél a cipőjébe kis csokit + valamit ami arra utal, hogy sikerült a kis tesó.


Amúgy én sem értem, hogy hogy tudtál eddig várni. Én biztos felrobbannék, hogy elmondhassam :)

2018. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mikulas jo otlet, koszonom :)


6 hetente tesztelek, mivel rendszertelenul jon meg es meg szoptatok, szoval, h egyutt izguljunk elegge kivitelezhetetlen lenne igy...


Elso terhessegnel en se tudtam varni, masodiknal elveteltem, azt is egybol elmondtam, szoval, ezert se sietnem el, dokihoz a munkaja miatt nen tud jonni...

2018. nov. 26. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Értelek, én is vetéltem egyszer, de azért ne mondd már, hogy a férjed arról nem tudna... szóval na, a vetéléstől való félelem miatt titkolni azok elől van értelme, akinek nem mondanád el a történteket egyáltalán, ha rosszul alakul. Gondolom ha ne adj isten elmenne a baba, a férjed úgyis tudna róla. Szerintem mondd el, tényleg kijöhet nagyon rosszul is, hogy hetekig titokban tartottad előtte, az én férjemnek is rosszul esne, hogy kvázi kívülállóként kezeltem ebben a dologban.
2018. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, el fogom mondani.


De azert varok egy megfelelo pillanatra, nem akarom rogton munkabol hazajovet ezzel fogadni.


Persze, h tud a vetelesrol, mutetes befejezes kellett, ugyanugy megviselte, m engem..

2018. nov. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!