Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanatoke l a ferjetekn...

Hogy mondanatoke l a ferjeteknek, hogy sikerult a kisteso? Megvarjam vele, hogy megerositse az orvos?

Figyelt kérdés

Azt, h teszt utan hirtelen elmondjam, mar lekestem :)


Keresem a megfelelo pillanatot, szeretnem, ha maradando lenne, marmint mindenkepp az lenne, tudom, de mivel masodik baba szeretnem, ha kicsit kulonlegesebb is lenne, mint mikor elso babanal csak odadugtam a tesztet az orra ala, arra gonodoltam, hogy peldaul igy lehetne:


December 20.an leszek 8 hetes, elotte elmennek orvoshoz es az UH kepet adnam oda karacsonyra,a varhato szuletesi datummal, egy szep dobozban.


Vagy valakinek valami jo otlet?

Tudom, van ezer ilyen ekrees, de hatha valaki ir valami ujat ;)


2018. nov. 26. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Senkinek nem adnék ajándékba a pozitív terhességi tesztet, még díszdobozban sem, se apukának se nagymamának, jesszusom.
2018. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!