Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitamint...

Ki milyen terhesvitamint szede (ett) váradóság alatt?

Figyelt kérdés
Elég sok cikket elolvastam, van ahol azt írják, hogy csak folsav kell, van ahol több félét írnak. Én eddig a dm-ben kapható kismama vitamint szedtem, valamint mellé folsavat, magnéziumot 2x3, valamint d vitamint. De elég sok gyümölcsöt eszek, és minden nap 1 joghurtott megeszem. Sajnos majd csak jövőhéten megyek dokihoz de olvastam dolgokat és most kicsit bepánikoltam, hogy ez így túl sok.
2018. nov. 26. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kezdetben Gravidát, de nagyon émelyegtem tőle, egyszer hánytam is, akkor a Femibionra váltottam. Amikor elmúltak a rosszullétek, és a Femibion is elfogyott, folytattam a Gravidát. Úgy a 25. hét óta Magnerotot is szedek, lábgörcs miatt, illetve 1500 mg C vitamint, a náthás időszak miatt.
2018. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
De nekem szóltál, mert odaírtad a számokat, de mindegy is.
2018. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Femibion, vas, magnesolv 3tasak/nap, kalcium
2018. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En a hipp natalt ittam semmi mast nem kellett melle szednem minden benne volt. Igaz marha draga, 4300ft egy havi adag. Szoptatas alatt is szedem.
2018. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Femibiont szedek a legeleje óta.

A vérképem tökéletes, a vasam ami picit alacsony arra szedek napi 1x vasat.

30hkm

2018. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A terhesség előtt azt szedtem ami éppen akciós volt, többnyire Elevitet és Czeizelt. A terhesség óta Femibiont, mert egymástól függetlenül két doki is ezt ajánlotta. Még néha szedek Magne b6-ot a húzódásokra. A vérképem nekem is tökéletes.
2018. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Felváltva Elevit/Femibion. Más-más az összetételük aránya így váltogatom.
2018. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Femibiont szedtem

Valamit láttak a 9 hetes uh-n a gerincén és lelkemre kötötték hogy még több folsav kell mindenképp.

Később vashiány miatt plusz vas kellett


Majd 35-36 hetesen nyilt a belső méhszáj, akkor magnézium citricit irtak fel

2018. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!