Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok akiknek ket embriot...

Lombikosok akiknek ket embriot ultettek be es egy baba lett vereztetek?

Figyelt kérdés
A tesztnapon pozitivat teszteltem viszont ket napja elkezdtem verezni, sehol nem tudnak mondani semmit. A verzes nem mulik viszont a tesztjeim nyilvanvaloan erosodnek. Valaki volt hasonlo helyzetben? Koszi elore is!

2018. nov. 26. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, pár éve beszélgettem valakivel róla, de sajnos a nevére nem emlékszem, szóval nagy eséllyel találsz valamit
2018. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Itt Angliában másképp megy, mint otthon. Itt nem tesznek a “termeszetes szelektacio” ellen. Ha elég erős, életrevaló a baba, akkor megmarad. Ha nem, akkor hagyni kell a természetet dolgozni. Ez itt az alap elvük, sajnos túlnépesedés van.

Nekem volt vetelesem, es mondtak Hogy majd a 3. utan kivizsgalnak ... addig “thats absolutely normal”...

2018. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen, az angolok sajnos ilyenek... Nem akarlak elkeseríteni, de a terhességhez és a szüléshez sem jobb a hozzáállásuk. Sokmindent hallottam én már onnan...

Ettől függetlenül Neked most a lehető leghamarabb progeszteron kell!

2018. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha mar megvan a baba, es lattak a 12. heti ultrahangon, utána nagyon is jo az ellátás. A szules meg pláne... 2 gyereket szültem itt, de körbe voltam ugralva mindkét alkalommal, es teljesen ingyen. Nagyon emberségesek es profik!
2018. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Eddig en is azt hittem hogy profik, raadasul itt szuletett a legelso IVF baba a vilagon...

Meg egyebkent tenyleg nagyon aranyosak es segitokeszek, nem tudom miert nem adnak progeszteront.

Sajnos nem maradt meg egyik baba se, mara mar kiderult az ertekekbol...es most nem is tudom mit csinaljak, annyira fajdalmas ez az egesz hogy eddig nem is birtam feljonni es leirni csak bogtem....:(

Holnap reggelre sikerult cask szereznem progeszteronpotlast, legalabbis elvileg holnapra megjon a Chanel szigetekrol mert csak onnan tudtam rendelni...

de mar ugyis keso....:( :(

Total ossze vagyok zavarodva.....:( :(

Es megszakad a szivem...:(

2018. nov. 27. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!