Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fura mindenkinek, hogy...

Miért fura mindenkinek, hogy még dolgozok?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok, még mindig dolgozok, 36. hétig szeretnék, ha nem lesz semmi okom továbbra sem, hogy ne.

Akárki kérdezi, hogy dolgozok e még mindenki el van hűlve család is meg kb bolondnak néznek.

Mintha bármi indokolná, hogy terhesen otthon kellene feküdni, ha van oka ha nincs. Van egy másik kismama kolleganőm, aki 22 hetes most, és már nem dolgozik, így tőlem is folyton kérdezik meddig vagyok, nem akarok otthon maradni?

Imádom a munkahelyem, nem menekülök..

Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok anti anya, mert még dolgozok.


2018. nov. 26. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Sokan maradnak otthon, mert pl veszélyeztetett terhesek, vagy okot sem akarnak maguknak adni, hogy ne adj isten a munkában ért stressz miatt baja lesz a babának (pl akinek nagyon sokára jött össze). Én is dolgoztam a 33. hétig, 38-ra született a baba. Mindenki mondta, hogy egy hónap kell, mire átállsz arra, hogy otthon fogsz lenni, stb... hogy őszinte legyek ennyi idő kellett is ahhoz, hogy már ne hívjanak bentről, mindenki tudja mi a dolga :) nem bántam meg, hogy eddig dolgoztam, én is ugyan így szerettem-szeretem a melóhelyem.
2018. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

34. Hetig dolgoztam, utána szabin voltam, nálam is volt aki nem értette, főleg mert tudtak, hogy nem számít a penz annyira, hogy dolgoznom kelljen.


Sokan viszont teljesen támogattak. Én jól voltam végig, a mostani terhességemnel viszont nem tudnék dolgozni (gyeden vagyok) szóval minden terhesseg más.

2018. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Az anyaságod minőségéhez az égvilágon semmi köze annak, hogy meddig vagy mikortól dolgozol.
2018. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
En végig tervezem hogy dolgozni fogok es utanna is othonrol.nekem az a fura ha nem. Nem tudnék othon ulni
2018. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ mi a munkád.Én idősgondozóként rögtön táppénzre mentem.Irodában elücsörögtem volna.
2018. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én egy nagyobb boltban dolgozom külföldön, kb mint a tesco otthon. Nem pakolok, de nem is a kasszában ülök, jövök-megyek egész nap. Nalunk 38. héten kezdődik az anyasági, én a 37. héten jövök el.

Tőlem is folyton kérdezgeti a család, barátok, hogy meddig dolgozok még, mikor fejezem már be.

Ha továbbra is így bírom, akkor marad a 37. hét. Most 32 hetes vagyok.

2018. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Nálammis így volt


Mert nem szokás


37. Hétig napi 10 órát dolgoztam 1-1 órát ingáztam pluszban



De van olyan akinek tényleg terhes a terhesség!!!!

2018. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Előző terhességemnél dolgoztam a 32. hétig, most is így tervezem. Nekem 28. Héttől pokoli éjszakáim voltak, nem bírtam volna 36 hétig. Állandóan fent volt a gyomorsavam, ha lefeküdtem és semmi sem segített. Sokan azt furálják, hogy terhesen vissza mentem dolgozni, így alakult...😀
2018. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!