Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vanda név vagy Zoé? Mennyire...

Vanda név vagy Zoé? Mennyire ciki ha már mindenkinek bejelentettük és most variálunk.

Figyelt kérdés

Eddig zoé volt a nyerő de páromnak vanda és hozzáteszem nekem is jobban tetszik nőiesebb.

a zoéval viszont már egy kis cuki pink plüsspárnát is csináltattunk amin rajta a leendő babánk neve.

és ugye hogy zoé van rajta....

most az se volt olcsó mulatság.

nem igazán akartunk variálni.

de a vanda jobban tetszik mindkettőnknek

viszont a családban is be van jelentve hogy zoé(de mondjuk senki nem nagyon lelkesedik rá)

Ebben az esetben variáljunk még?

Párom azt mondta leszedem majd a huzatot aztán elrakom..


2018. júl. 11. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ám mégegy kérdést kiírni. Azt a neved adjátok a gyereketeknek, amelyiket akarjátok. Nemtudom mit kell vergődni ezen, nincs jobb dolgod?
2018. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Zoé
2018. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A Vandárol egy hód,vagy egy hörcsög jut eszembe....még nőisebb...
2018. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

És még 14 heted vissza van.

Vajon mennyit fogsz még variálni????

Szerintem akkor csináltassatok párnát, amikor már a karszalagon a név. Különben rámegy a vagyonotok...

2018. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne vegyetek névvel ellátott tárgyakat, amíg nincs meg a tuti név! :)


Egyébként a Vanda jobb, mint a tucat Zoé.

2018. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit se tudsz eldönteni egyedül? Hívd ahogy akarod, párnát meg tényleg inkább akkor csináltassál ha már megszületett és sikerült neki adni valami nevet.
2018. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Személyszerint mindkettő nagyon nem tetszik, a Vandáról az a hülye vicc jut eszembe folyton hogy nem csak vanda de öveg is...

A Zoé meg nem Zoé hanem Zojé kiejtve és amúgy is nagyon gyakori lett valamiért.

De kérdésedre visszatérve (hiszen nyilván nem nekünk,válaszolóknak kell tetszen a név) semmi baj azzal ha meggondoltátok magatokat, én nem foglalkoznék a drága párnával :D

Vagy adjatok két nevet.

Én kisfiam két nevet kapott, megszületett, az első nevén nem tudtuk szólítani egyszerűen nem jött a szánkra. 2 hónapos koráig csak becenezevekn illettük, majd rájöttünk, a második neve sokkal jobban illik rá. Így egyszerűen azt használtuk tovább. Senki se ütközött meg rajta, elfogadták.

2018. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már van egy párnahuzat azzal a névvel...de most komolyan, mennyire lehet olyan rohadt drága egy párnahuzat hogy emiatt adnátok egy olyan nevet a gyereketeknek ami nem is tetszik annyira???
2018. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

9-es, nekik tettszik, csak a család vétózta meg...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2018. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy már egy párnától meg a rokonság véleményétől függjön a gyereketek neve. A Vanda szerintem nagyon szép név, ellentétben a Zoéval!
2018. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!