Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon unatkozok itthon...

Nagyon unatkozok itthon egyedül nem tudok mit csinálni ha nem dolgozok. De mindenki azon van kiakadva hogy még mindig dolgozok. Mit csináljak hogy megértsék hogy én még akarok dolgozni? 24N

Figyelt kérdés

Mindenki állandóan azt mondja hogy már ne dolgozzak jobb lenne nekem otthon. Hiába mondom nekik hogy akarok dolgozni. Sokkal jobb mint itthon unatkozni.

25 hetes vagyok


2018. okt. 6. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad, nem megterhelő vagy veszélyes a munkád, akkor dolgozz. Én a 35. hétig dolgoztam, igaz a végén màr ki kellett venni a szabimat, úgyhogy félnapoztam.
2018. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozok
2018. okt. 6. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megterhelő a munkám, de sajnos a vérnyomásom kicsit magas lett, így itthon kell lennem. Néha unatkozom, de általában feltalálom magam. A kutyám örül ennek a legjobban. 😃
2018. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bárkivel is megértetned?

Nem felnőtt vagy?

Edzz egy kicsit erre, mert ha megszületik a gyerek, lesz még pár helyzet, ahol eltér majd a véleményetek.

2018. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Én tuti nem unatkoznék😀. Eljárnék edzeni mindennap pl. Nagyon szerettem, de nincs időm rá, mióta dolgozok. Van egy 2,5 éves lányom szinte egyedül nevelem, párom jóformán csak enni és aludni jár haza. De hála az égnek ez majd változni fog😊
2018. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

"Eljárnék edzeni mindennap"


Veszélyeztetett terhesként?

Mert csak úgy lehetne otthon terhesen.

2018. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én maradhattam volna otthon, nem kellett volna elmennem táppénzre, de jól jön a pénz, a gyes nem túl sok. Amúgy senki sem kérdezi meg az edzőteremben, hogy veszélyeztetett terhesen vagy e nyilvántartva, illetve nem rohannak feljelenteni.
2018. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell csinálnod,nem.kell magyarázkodnod és főleg nem kell megértetni semmit senkivel, mivel már felnőtt vagy... Elvileg.

Csak zárd le a témát, hogy így döntöttél és dolgozzák fel!

2018. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te dolgod, a te döntésed, ezt hozd a tudomásukra. Ez a terhesen nem dolgozunk egyre nagyobb módi. Persze ha van egészségügyi ok, az teljesen más, akkor én sem kockáztatnék. Én 40 éves terhesen a 38. hétig dolgoztam. Nem volt semmi problémám. Igaz a régi mondás: terhesség nem betegség! Nem kell beletunyulni.
2018. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!