Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódási vérzés van,...

Beágyazódási vérzés van, akkor biztos terhesség is van?

Figyelt kérdés
Hőgörbét vezetek, az ovu napja előtti napon és utána lévő napon is együtt voltunk. Az ovu utáni 7.-8. napon barna pöttyöt találtam a bugyimon és nagyon erős szúró,görcsölő érzésem volt mindkét nap. Azóta nincs tünetem odalent, viszont a melleim viszketnek. Mit gondoltok, lehet babáról szó, ha ez valóban beágyazódási vérzés volt? Mik a tapasztalatok? A hőm 37 fölött van. (Alaphőm 36,4)
2018. nov. 27. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egyszer volt ilyen pötty-vérzésem a ciklusim 21. napján, de akkor nem jött össze baba. (Amúgy négy van, és olyankor soha semmi vérzés nem volt már)

A megemelkedett hő csak arra utal hogy volt ovud.

De reménykedni mindig lehet. :)

2018. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogjuk tudni megmondani neked így, csak annyit tehetsz, hogy türelemmel vársz a kimaradt menstruációig.Lehetett akár beagyazodasi vérzés is,de elvileg az nem gyakori (itt az oldalon viszont sokszor olvasni róla). Nekem nem volt és mégis terhes voltam.A hőmérséklet sem mérvadó mert akár menstruáció napján is leeshet,de szépen fent van.Ha biztos vagy az ovud napjában akkor van okod reménykedni hisz jókor voltatok együtt.A többi sajnos csak találgatás volna.Kivanom a legjobbakat.😊
2018. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia kedves kerdezo,

Na mi lett, lett baba?

Nekem most ugyanez van azert kerdezem….nagyon remenykedek…:)

2019. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!