Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy élitek meg a baba...

Ti hogy élitek meg a baba mozgását?

Figyelt kérdés

22 hetes terhes vagyok. Pár hete már érzem őt mocorogni, egyre intenzívebben.

De 2 dolog miatt nagyon fura nekem.

Először is. folyamatosan csak lenn érzem. A szeméremdomb tetejénél. Feljebb sohasem. Nem hinném, hogy csak ott lenn lehet.

A másik, én majdnem csak fájdalomnak élem meg. Nagyon rossz érzés, mikor mocorog. Nem tudom pontosan leírni. Mintha belülről ütnének kb. Nem fáj csak nagyon kellemetlen. Főleg ha pl valakivel beszélgetek, vagy olyan helyen vagyok, és a hasamhoz kell kapnom, mert megint "belémrúgott"

Nagyon nem így képzeltem el

Lehet én dramatizálom túl, de első baba és nagyon nincs kitől tanácsot kérnem.


2018. nov. 28. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9, miután pont az van szarrá pontozva, akinek fájt a mozgás, a többiek mind magasabban állnak,

nem túl jogos a panaszod.

Én adtam neki egy zöldet legalább (6-os), ha már a többség láthatóan elítéli amiért nem a föld felett lebegve éli meg a fájdalmat.

2018. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a bíztatást.

Tőlem 1től 1ig ment a zöld kéz mindenkinek.

Aki meg lepontozza a válaszadókat... remélem ettől jobban alszik.

Én köszönöm mindenkinek, hogy megosztottatok velem tapasztalataitokat :)

2018. nov. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!