Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Futottam egy kicsit a busz...

Futottam egy kicsit a busz után és elkezdett szúrkálni a hasam. Bajt csináltam? Félek!

Figyelt kérdés
Nem futottam gyorsan, inkább csak kocogás volt, és kb 50-60 méteres táv lehetett. Mikor felszálltam és leültem szúrkálni kezdett a méhem meg menstruációs szerű fájásokat éreztem. Pár perc után elmúlt. Vérzés nincs szerencsére. De nagyon megijedtem, hogy baja lett a babának. 7,5 hetes terhes vagyok.
2018. nov. 28. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem vérzel, nincs baj. Azért egy kis kocogástól még senkinek nem lett baja.

Én 26 hetes kismama vagyok egy 1 éves totyogóval, és szeparációs szorongása van, ilyenkor csak a kezemben érzi jól magát. 11 kiló.

De szoktam vele négykézláb mászni a földön, meg birkózni is.

A terhesség csak egy állapot.

2018. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez már pár órája volt... Ha eddig nincs vérzés meg semmi, akkor már megnyugodhatok, ugye? Már rendben lesz?
2018. nov. 28. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a tizenegynéhányadik héten rohantam a buszhoz a párommal, kb 500m lehetett, esküszöm életemben nem rohantam még annyira! Mintha az életen múlt volna rajta :/ vért (vasat) éreztem a számban ahh nagyon rossz volt, de nem lett semmi gáz
2018. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hetesen a vonathoz sprinteltem, mert majdnem lekéstem. Futás közben azt éreztem, hogy leszakad a hólyagom, és hasszúrkák is voltak, úgyhogy nagyon aggódtam, meg felelőtlennek éreztem magam, de nem volt semmi gond. :) Utána azért már nem sprinteltem, de még most, 33 hetesen is kocogok a busz után, vagy a zebrán, hogy átérjek. :)
2018. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!