Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vagyok és ma...

Böbe1990 kérdése:

15hetes kismama vagyok és ma a hetedik napja, hogy erős fejfájásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy mozdítom a fejem úgy lüktet bele.Enni és aludni se tudok szinte miatta és nem akar szünni már a hetedik napja.Más volt így ezzel?Mit tegyek,hogy legalább egy kicsit jobb legyen?
2018. nov. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom. Vegyél be panadolt azt egész terhesség alatt lehet vagy esetleg algipyrint azt a második trimeszterben szabad szedni.

A szenvedés semmivel nem jobb.

2018. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Egy algopyrint vettem most be,hogy tudjak aludni kicsit.
2018. nov. 28. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a fejfajos idoszak. Nekem hetekig tartott a fejfajas+orrverzes, de kibirtam gyogyszer nelkul. Most a 26.heten viszont kenytelen voltam egy fel rubophent bevenni mert belazasodtam es nem akart maskepp lemenni. Jobb ha te is inkabb csak fel fajdalomcsillapitot veszel be es azt is csak akkor ha mar nem birod maskepp
2018. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Számomra ismeretlen volt ez a fejfájás terhesség alatt ezért is íjjedtem meg,pedig a harmadik babámat várom.Az előző két terhességemnél nem tapasztaltam ilyet,de most úgy tünik kijut minden "jóból"
2018. nov. 29. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Fájhat a fejed időjárásváltozástól, ha keveset iszol. Mikor nekem fájt a colát ajánlották ès igyak többet. El is múlt. Vèrnyomásod jó? Attól is lehet...
2018. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn 100/70 volt a vérnyomásom,ma pedig 120/90. A védőnőm azt mondta szerinte hívjam fel az orvosomat és beszéljem meg vele.Most is fáj,de nem elviselhetetlenül.Általában délután,este fele erősödik fel.Inni átlagban 2l folyadékot(vizet) iszom.
2018. nov. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!