Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is érzéketlen a melle...

Másnak is érzéketlen a melle alatti rész?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzés,mintha el lenne zsibbadva vagy nem is tudom. 35 hkm
2018. nov. 30. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. 😱
2018. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem folyamatosan, de nálam is előfordul. Nem tudom mitől lehet. Legalább nem vagyok egyedül. 38 hkm
2018. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ujjaim zsibbadnak, ha fekszem. A mell alatti rész meg simán fáj, nagyon feszülnek a bordáim. Már csak sportmelltartót tudok hordani.
2018. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, de azért, mert hamar befordult és imádta azt a részt rugdosni, de amúgy is folyton felhúzódott a bordáim közé. Végig magasan hordtam különben. Légszomjam is volt a vége felé, de a hólyagomat cserébe békén hagyta. :D
2018. dec. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok! 36+4napos vagyok jó ideje én is érzem néha kicsit olyan mintha a baba szét rúgta volna és már nem érezném nekem is zsibbadós de ha hozzá nyúlok fáj is kicsit de néha megpihen és nem fáj akkor olyan jó
2018. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!