Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok Többszö...

24 hetes terhes vagyok Többször voltam már orvosnál azzal az indokkal hogy állandóan görcsöl a hasam. Szerintetek mitől van?

Figyelt kérdés

feszül és a derekam fàj Erre folyton azt mondják normális még vizsgált és 2100 a méhszàjam de minden rendben a méh száj zàrt.

Magnerott írt fel Sajnos többször volt húgyúti fertőzésem és antibiotikumot írt ki rá de az alhasam ugyan úgy fáj Szerintek normális nem lesz baja a babának?


2018. nov. 30. 17:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen
2018. dec. 1. 07:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom...laikusként nehéz mit mondani, az alapján, hogy nekem teljesen zárt méhszájjal, csak méhnyak rövidüléssel miket mondott a doki, így biztosan nem lennék nyugodt a helyedben. A legnagyobb gond szerintem az, hogy ha tovább rövidül a méhnyakad és megnyílik még valamelyik méhszáj (középső vagy belső), mert a külső már egy ujjnyira nyitva van, akkor az ilyesmiből, mint húgyúti fertőzés, könnyen lehet felszálló fertőzés is, ami hát nem tesz jót a babának. Amúgy nem értem erről miért nem szóltak, pedig biztos komoly oka volt a dokinak antibiotikumot felírni, mert nekem azt mondta, hogy az lesz a legutolsó, hogy antibiotikumot ír fel, hüvelygyulladásra is kaptam más tanácsot, és elmúlt két hét alatt. Az meg megint csak az én véleményem, hogy nem normális, ha sokszor fáj, feszül az alhasad. Ugyanennyi idős vagyok, egyedül akkor fáj a derekam és hasam, ha jobban megerőltetem magam a kelleténél (gyorsabb tempójú séta, sok hajolgatás). Továbbra is azt mondom, hogy ha van lehetőséged keress másik orvost.
2018. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!