Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, kb 2...

Kotomoto kérdése:

6 hetes terhes vagyok, kb 2 hete allandoan hányingerem van. Mivel tudom csillapítani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok apró éves, korpovit keksz vagy bármi más semleges ízű dolog, ami lemegy. Ha éhes vagy, sokkal jobban előjön a hányinger. Amúgy mivel ez a tünet az elején jelentkezik
2016. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
.... Sajnos sok mindent nem lehet tenni ellene, mint kibekkelni valahogy. Kitartás!
2016. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a gyors vàlaszt, es mennyi ideig tart ? Elso terhesseg
2016. nov. 15. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó, elvileg 12. hét körül jobb kellene hogy legyen, de azért 14-17. hét inkább ahogy itt olvasni szoktam. Vannak extrém esetek, hogy 20-25 vagy végig. Jellemző hogy egyik napról a masikra mintha elvágták volna. :) nekem 16 .hetig volt, de az utolsó három hétben már egész jól tudtam enni, és nem is volt olyan borzasztó mint az elején. De valóban egy nagyobb rosszullét után soha nem jött vissza.
2016. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En 10 hetes vagyok en is hanyok altalaban csak delelott de vannak olyan napok amikor egyalatalan nincs hanyinger! :) nekem a jegkrem segit sokszor es a hideg citromos viz! Probald ki hatha segit! Boldog babavarast!!
2016. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönom szèpen a vàlaszokat:)
2016. nov. 15. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!