Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok 8 hetes és az 1...

Terhes vagyok 8 hetes és az 1 éves lányom állandóan szopizna, ez nem baj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem görcsöl tőle a hasad, akkor nem.
2018. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Vetélést okozhat. Én leválasztottam.
2018. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne leszoktatni róla?
2018. márc. 21. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kb 12. hétig szoptattam, akkor abbahagyta a nagyobbik, állítólag változik a tej íze.
2018. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fiam folyton szopizott. Pont egy éves lett mikor terhes lettem a tesoval. Mi mar 4 honaposak múltunk de két hete hagytuk el szepen fokozatosan. Nem azért mert baj lett volna a dokim támogatott a szopizasban hanem mert nekem fajt. Amúgy a testem lecsökkentette a tej mennyiséget és a parom segített de csak akkor megy ha a gyereked mar elég érett hozza szerintem. De kb a 3ik hónap vízválasztó a környezetem tapasztalatai szerint. Akörül vagy elmegy a tej vagy vagy leválasztja magától magát vagy nem érdekli és szopizik tovább.
2018. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Terhesség nélkül is elég gond lenne egy ekkora gyereknél. Ne adj neki.
2018. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Beszélj szoptatási tanácsadóval szerintem. Inkább az a fontos te mit szeretnél. Ha el akarod választani tedd, ha csak a terhesség miatt tennéd a szoptatási tanácsadó majd segít.
2018. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem elment a babám a 6. héten, akkor még szoptattam a kisfiam éjszaka akár 2 órán keresztül is. A szoptatási tanácsadóban azt mondták, hogy szoptassam nyugodtan tovább, ennek ellenére nem maradt meg a tesó, de közel se biztos, hogy emiatt.
2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök egyéni. Én végig szoptattam a 2. és 3 terhességem alatt is, megszakítás nélkül 7 évig. Ha nem okoz neked kellemetlenséget, görcsöket, akkor nem kell leválasztani. Főleg egy egy évest, az még olyan picike. :)
2018. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kösz a lepontozást, 8-as vagyok, csak tudnám miért, amikor csak leírtam hogy mi volt nálunk.
2018. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!