Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek nincs/nem...

Kismamák! Nektek nincs/nem volt elegetek sokszor a környezetetekből?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy "á ez még nem látszódhat ez még nem a baba csak menj ki wcre." "á ez még semmi majd várd ki a végét milyen szörnyű lesz" "á még nem fájhat a derekad korai" "á még lehet hányigered ha eddig nem volt majd fogsz hányni" "á amikor én szültem három gátmetszés volt nem akart kijönni sürgősségi altatásom volt.." "á a szülés az egy hentelés, csúnya dolog" stb stb stb. 12 hetes vagyok már és kivagyok ezektől. Miért kell ezt?!
2018. dec. 1. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem az volt, mikor megkerdezte egy gyerektelen kolleganom h 30 hetesen miert akarok 3ds ultrahangot csinaltatni a gyerekrol, hiszen "ilyenkor még csak egy kis sejtcsomó, nincs gyerek formaja"...:DDD
2018. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jééézusom ... :D
2018. dec. 4. 16:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Valaki idejön lepontozni a válaszokat..?! ezt is..miért??
2018. dec. 4. 23:03
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma is kaptam egy beszólást. Hát hol rejtegeted azt a gyereket? Nem is látszik!! Hú de poénos volt, kár hogy tél van és nagykabátban mászkálok..
2018. dec. 10. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!