Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ki hány hetes...

Kismamák, ki hány hetes kortól van otthon táppénzen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mikor mondta el a munkáltatónak és mikortól ment táppénzre.

2018. nov. 26. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kezdettől veszélyeztetett volta,így a doki már az első vizsgálat után táppénzre akart venni,de nem engedtem,mert tudtam nem fognak repesni ha megtudják gyereket várok,ha esetleg elvetélek,akkor utána biztos meg akarnának szabadulni tőlem.Olyan munkám volt,hogy irodában ülök asztalnál,nem stresszes,így a 12. hétig kihúztam,és csak utána mentem el.
2018. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
4 hetesen mondtam el, 7 hetesen mentem táppénzre.
2018. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7 hetesen mondtam el. Onnantol konnyitett munkat kaptam, 34.hetig dolgoztam. Utolag megbantam h eddig dolgoztam, semmi idom nem volt pihenni mert ido elott korhazba kerultem es 3 hettel elobb szultem. Kovetkezonel ha semmi gond nem lesz mar felidoben eljovok...de nem mostanaban tervezzuk.
2018. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14 hetesen mondtam el, 32. hétig dolgoztam.
2018. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát sajnos arra sosincs garancia hogy ha előbb elmondod bent akkor nem lehet baj, ettől én is tartok.

Ha nyugis irodai munkám lenne nem idegeskednék ezen én sem.

És aki nem volt veszélyeztetve simán kiírta a nőgyógyász?

2018. nov. 26. 10:59
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyből elmondtam, 4 hetesen, mert olyan volt a munkaköröm, hogy változtatni kellett rajta. Egy hétre rá sajnos kórházba kerültem, azóta vagyok táppénzen veszélyeztetettként. De a babával minden oké.
2018. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még nem voltam 4 hetes, amikor pozitívat teszteltem. Másnap el kellett mondanom, mert a dokim befektetett. Nem is engedett már dolgozni.
2018. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Korábbi vetélés és alapbetegségeim miatt veszélyeztetett voltam az elejétől, de csak a háziorvos írt ki kb. 8.héttől.
2018. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15 hetesen mondtam el és 25 hetesen mentem táppénzre,de csak amiatt,mert ahol dolgozom (iskola) rengeteg beteg gyerek volt és én is beteg lettem így jobbnak láttam ha nem megyek vissza, amúgy szívesen dolgoztam volna tovább. Jelenleg 28 hetes vagyok.
2018. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Már a 12.hét előtt elmondtam. A 33 hétig dolgoztam, most éppen a szabadságomat töltöm, péntektől leszek táppénzen 1 hétig kb. Utána már a csed-et fogom kapni.
2018. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!