Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haszuborgás, vagy babamozgás?...

Haszuborgás, vagy babamozgás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Mostis olyan érzésem van,mintha vmi mocorogna a hasamban,kívülről nem érzem,ha ráteszem a kezem,de belül érzem,sok apró kis ütögetés!

Ez a pulzusom,vagy baba?Utolsó mensim alig háromnapos volt,előtte is megvolt rendesen,ezért tesztet nem csináltam eddig,csak egy hete ami nagyon-nagyon halvány,mondhatni kétcsíkos lett (reggel csinálok egy újat első pisiből).Utoljára márciusban csináltam,az negatív lett!

Szóval szerintetek csak haszuborgás ez?

Köszi


2010. jún. 26. 22:11
1 2
 11/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Clear bluet-t vegyél, az a tuti. Nemkem még nem is késett a mesim, de már mutatta a halvány csíkot :) 9+2 :)
2010. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi. Reggel megcsináltam a tesztet,és teljesen negatív!Akkor engem is átejtett a MediLab! :(

Majd legközelebb.

Neked gratulálok a babához,és vigyázzatok magatokra.

2010. jún. 27. 12:13
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Neked is Boldog Babavárást kívánok,és gratulálok a babához!

Teljesen el vagyok keseredve.... így telnek a hónapok,reményekkel,aztán kopp! Mikor lesz már vége ennek a reménykedésnek???!!!! :( :(

2010. jún. 27. 12:15
 14/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. A lényeg hogy ne görcsölj rajta. Élvezzétek az együttléteket, ne a babára gondolj! Ha erre gondolsz csak akkor nehezebben jön össze. Nekünk véletlenül sikerült, de örülünk neki. Sok sikert!
2010. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnapi 10:14-es vagyok! De add fel, de az, hogy most itt a nyár, csak jó! Mozduljatok ki, csináljatok egy csomó programot barátokkal és közben, amikor csak megkívánjátok egymást, legyetek együtt...élvezzétek a nyarat! Próbálj meg arra gondolni, hogy a baba tudja, mikor kell jönnie, addig pedig még van egy kis időtök egymásra ... én így valahogy próbáltam és bejött :-)

Kívánom, hogy mielöbb babás légy!

Sok


Szia, 11 hetes kismami

2010. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!