Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen baj, hogy még nem...

19 hetesen baj, hogy még nem érzem a babát?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyünk ultrahangra és nem vagyok nyugodt. Igyekszem nagyon odafigyelni, de nem érzek semmit. Nem is tudom elképzelni, mit kellene éreznem (buborékok, pillangók, stb ez megvan). Elöl tapadó méhlepény, normál testalkat, első baba. Semmi komplikáció nem volt eddig, a legutóbbi UH-n is minden rendben volt.

Volt, aki ugyanígy csak később érezte? Nem volt baj a babával?


2018. dec. 3. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan eset hogy valaki később érzi. Viszont a 20dik hét után már kellene azért majd érezned. De ha az uh-án minden oké lesz akkor nincs gond, hamarosan fogod érezni már őt.


Én a 17dik héten kezdtem el őt érezni. De olvastam olyat is aki 20-21hetesen :)

2018. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első gyermekem, szintén mellső fali méhlepénnyel 19 hetesen éreztem először, azt is csak ülve. Olyan volt, mintha belülről simogatna.

A másodikar 15 hetesen éreztem először, vele azok a bizonyos buborékok voltak.

2018. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy elől tapadó méhlepénnyel én először a 22. héten éreztem, olyan hülye érzés volt, mintha kapargatott volna belülről. Végig hol éreztem, hol nem. Volt, hogy napokig nem éreztem semmit. Még a 30+ hetekben is volt, hogy eltűnt 1-1 napra. Párom egész terhesség alatt kB 2szer érezte csak, hiába mondtam, hogy "na most...na most" kívülről nem lehetett szinte semmit érezni, pedig nincs rajtam sok zsír, az egész terhesség alatt 10 kiló jött fel. Most 6,5 hetes a picuri.
2018. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 3.babát a 20-21 héttől érzem egyértelműen. Az uh-on nagyon mozgolódott mégsem éreztem belőle semmit.
2018. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van, akkor normális. Én a 20. héten éreztem először. Attól is függhet, hogy hol tapadt meg a méhlepény.
2018. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!