Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Kismamik! 21 hetesen (ikrekkel) sokszor éreztetek mozgásokat? Miért van az hogy egyik nap sokszor érzem, másnap meg alig? Aggódom!

2018. nov. 18. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Pedig nekem az ikrek nem is első terhesség voltak. 20 héttől éreztem őket egyáltalán minden nap. De messze nem erősen. Én használtam szívhangfigyelőt, 14. héttől találtam szívhangot, pár hét múlva már elkülönülten is megvoltak. Heti 1* hallgattam rájuk, vagy ha nyugtalanított valami. Kicsik még, hiába vannak ketten.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. nov. 18. 16:20 Privát üzenet

Szia. Nem ikreim vannak, de amúgy ez minden terhessegel kB így van. Úgy igazán 22-24het utan szoktak érezni minden nap többször.

Én egy babával 24.hettol éreztem mindennap, de akkor se erősen inkább 26het körül, de akkor már nagyon!

Normális szerintem.

Bocsi, hogy ide okoskodtam.

Boldog bavarast

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. nov. 18. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mennyi Kilogramm-al lettek az ikreid? Nekem az elsö terhességem. 21 hetesen nekem mind a kettö 400grammos az normális vagy kevés?

# 3/4Időpont 2018. nov. 18. 17:32 Privát üzenet
Frontok miatt érezheted alig. Pl most is ilyen nap van.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. nov. 18. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15 hetes vagyok este enyhén véreztem bementünk az ügyeletre rendben volt minden szúrtak injekciót és haza engedtek. Másnap reggel elmentem a dokimhoz ő is mindent rendben talált...
Együttlét után, másnap megjött. Lehetek terhes?
Pozitivat teszteltem. Ha tenyleg terhes vagyok, akkor melyik aktusbol? A masfel hettel elobbi, vagy a 3 hettel elobbi? Ezelott 4 hettel is egyutt voltunk de akkor masnap megjott,...
1 pozitív Digitális Terhességi teszt (Clearblue) Másnap 2Negatív. Nem értem mi lehet?
Rákszűrés után sötétbarna folyás másnap reggel?
Kismamik! 20 hetesen sokszor éreztetek mozgásokat? Miért van az hogy egyik nap sokszor érzem, másnap meg alig? Aggódom!

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!