Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 21 hetesen (ikrekkel...

Kismamik! 21 hetesen (ikrekkel) sokszor éreztetek mozgásokat? Miért van az hogy egyik nap sokszor érzem, másnap meg alig? Aggódom!

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig nekem az ikrek nem is első terhesség voltak. 20 héttől éreztem őket egyáltalán minden nap. De messze nem erősen. Én használtam szívhangfigyelőt, 14. héttől találtam szívhangot, pár hét múlva már elkülönülten is megvoltak. Heti 1* hallgattam rájuk, vagy ha nyugtalanított valami. Kicsik még, hiába vannak ketten.
2018. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nem ikreim vannak, de amúgy ez minden terhessegel kB így van. Úgy igazán 22-24het utan szoktak érezni minden nap többször.

Én egy babával 24.hettol éreztem mindennap, de akkor se erősen inkább 26het körül, de akkor már nagyon!

Normális szerintem.

Bocsi, hogy ide okoskodtam.

Boldog bavarast

2018. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi Kilogramm-al lettek az ikreid? Nekem az elsö terhességem. 21 hetesen nekem mind a kettö 400grammos az normális vagy kevés?
2018. nov. 18. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Frontok miatt érezheted alig. Pl most is ilyen nap van.
2018. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!