Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre fogékonyabb vagyok a...

Egyre fogékonyabb vagyok a betegségekre. Szülésig burokban kéne lennem?

Figyelt kérdés

En azt ertem, hogy a kismamaknak gyengebb az immumrendszeruk, de ez nekem soknak tunik. Egyik heten beteg vagyok, minden bajom van (torokfajas, laz, stb), mire elmulna, addigra megint kell menni mindenhova es visszaesek es ez mar negyedik het, amikor ez megtortenik.

Tudom hogy olyan immunerositot ami hatasos nem szabad szedni, ezert javasoltak hogy folytassam a terhesvitamin szedeset. Hiaba szedem. Az meg kivitelezhetetlen, hogy "burokban eljek" amig a baba meg nem szuletik. Nyilvan nem akarnam hogy akarmi baja legyen.


2018. dec. 3. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. 3,5 éves lányom szeptemberben kezdte az ovit, szeptember vége óta én összesen szerintem 3 hetet voltam talán egészséges, azt is részletekben. Minden szart összeszed bent, én meg így terhesen elkapok mindent tőle. 34. hetet taposom, én már elengedtem ezt, jobb nem lesz szerintem :/ a babának nem lesz baja, ettől ne félj, csak neked szar, mert semmi normális gyógyszert nem lehet beszedni.
2018. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A D3 szinted redben van? Az alacsony szint is okozhat ilyet.

Alap vérkép nem méri, csak külön.

2018. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez...Én 12 hetes terhes vagyok és 2 hetente beteg, náthás. Vagy az orvosnál szedem össze vagy a 22 hós fiamtól kapom el, vagy szimplán megfázom... Úgyis nehéz ez a terhesség de állandóan betegen katasztrófa. Az elsővel nem volt ilyen gondom.
2018. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek utan ugy veszem eszre, hogy valamilyen szinten ez nagyjabol normalisnak mondhato.

D3 szintet nem nezettem meg, mert ugye kb 4hete van ez az egesz.

Azt viszont elfelejtettem emliteni, hogy ilyenkor semmi etvagyam, neha le tudok eroltetni valamit, de ma sem vittem tulzasba. Remelem a tartalekaimbol ellesz a baba amig meg nem gyogyulok annyira hogy normalisan tudjak enni.

2018. dec. 3. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Fú, ugyanez. És én is elmélkedem néha, hogy mi lesz így még a szülésig.
2018. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont par hete meselte egy ismerosom hogy a rokona meg 30hetes terhes sem volt es megszult mert allandoan lazas volt... :/
2018. dec. 3. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, azért ez a teljes gyógyszer stop terhesen nem éppen korszerű ajánlás. A lázat ha van, akkor lehet és kell is csillapítani! Paracetamol tartalmú láz és fájdomcsillapítók szedhetők terhesség alatt, náthás-vírusos betegségekre pedig más gyógyszer úgysem létezik. Én szoktam a gyerek nasivinjéből is egy-egy cseppet éjszakára cseppenteni mert megőrülök ha nem kapok levegőt. Helyi hatású, nem felszívódó szer, nem hinném hogy gondot okoz.
2018. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!