Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki Nagyon vekonyan...

Van olyan aki Nagyon vekonyan esett teherbe?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8 hetes. Mindig is vekony voltam. Sajnos dietaznom kell mert nem emesztek mindent jol. 174 cm vagyok es alig 50 kilo.. Azon aggodom hogy nem fog rendesen fejlodni a babam. Persze vitamint szedek es probalok minel valtozatosabban enni. Van olyan aki szinten vekony volt mikor terhes lett? Myen volt a terhesseg?
2018. dec. 6. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Az se biztos, hogy ilyen vékonyan egyáltalán teherbe esel.

Ciklusod legalább van?

2018. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm nagyon vékony. Könnyen teherbe esett, a végén is alig látszott hogy terhes ha bő felső volt rajta. Majdnem a legvégéig dolgozott.
2018. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
8 hetes terhes vagyok.. Minden honapban rendes ciklusom volt 5 napos verzessel. Vashianyos es verszegeny nem vagyok.
2018. dec. 6. 15:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 48 kilósan estem teherbe, a 17.hétben vagyok, és még egy kilót sem híztam, ellenben a baba rendesen fejlődik... ne aggódj. Se az orvos, se a védőnő nem mondta nekem, hogy problémás lenne a dolog, sőt. Csak figyeljek, hogy ne fogyjak többet, ennyi.
2018. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig voltam 50kg mikor végre teherbe estem. 170cm magas vagyok. Plusz 4-5kg jött fel. Most vagyok bő 16hetes terhes.
2018. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Milyen magas vagy? Nekem Is ezt mondtak. Sajnos minden kiloert Kuzdok evek ota es 10 kilo plusszt is elfogadnek. Nem anorexias vagyok hanem nem Ehetek meg mindent. Zsirosabb kajakat abszolut nem. A vedono azt javasolta a feherjet probaljam. Meg novelni. Tejtermekek plusz tojas es csirkehus.. Plusz az olajos magvak.
2018. dec. 6. 15:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt a 4. Valaszolonak szantam. Bocsanat
2018. dec. 6. 15:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok.

165 cm körül vagyok. Én sem ehetek csomó mindent, én inzulinrezisztencia diétán vagyok (illetve mostmár a terhességi vércukrom sem lett jó, úgyhogy főleg folytatnom kell a diétát). A fehérjére tényleg feküdj rá, olajos magvak is jók. Változatosság a lényeg.

És hiába kapsz sok aggódó választ most, én továbbra is azt mondom hogy nincs ezzel gond, legalábbis nekem nem pánikolt egyik orvosom sem... Sőt, ha még így is diétát kell tartanom, akkor nagy baj nem lehet... ja és igaz, hogy még csak a 17.hétben vagyok, de tökéletesek a fogaim, dús a hajam, stb. Igen, vékony vagyok, de a pocak már nagyon gömbölyödik, a baba megfelelő méretű. Nem múlik semmi azon, hogy ki hány kiló, amíg nem koplal.

2018. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 46 kilóval estem teherbe, mire kiderült, hogy terhes vagyok (5 hetesen), már 5 kilóval voltam több, pedig nem ettem többet. Most vagyok a 17. héten és 57 kg vagyok, de már egy pár hete megállt a hízás. A baba szépen fejlődik, a lepény viszont rossz helyen tapadt meg, de ez nem a kezdősúlyom miatt van.
2018. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 50 kg alatt voltam, mikor teherbe estem, 168 cm-esen. Pár hét alatt feljött rám 4 kg, utána már átlagosan híztam. Végül összesen 14 kg híztam. Beszélj egy dietetikussal arról, hogy mit mivel pótolhatsz.
2018. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!