Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem tervezték a babát de...

Akik nem tervezték a babát de mégis teherbe estek, hogyan/ mivel védekeztetek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer semmivel, elég is lett

(Esemény utánit vettem be, mégis...)

2018. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Megszakítással, elsőre teherbe estem. 😊
2018. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előtte kb. két héttel voltam endokrinológusnál és nőgyógyásznál. Régóta küzdök több problémával, és egybehangzóan azt mondták, hogy kb. 0% az esélye, hogy az elkövetkező években teherbe essek. Nem is terveztük még, mondtam magamban, hogy legalább van idő a lehető legtöbbet kihozni addigra a betegségemből. Ezzel a jelszóval a kedves párommal alkottunk egy hirtelen egymásnak esős, megszakításos védekezéssel végződő szeretkezést...aztán ennyi is elég volt a nulla százalékban bekövetkező babához.
2018. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer semmivel, elvileg nem lehetett volna gyerekem csak lombikkal. Ehhez képest a második babám az első próbálkozós hónapban sikerült...
2018. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!