Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9x9ml petezsák szikhólyaggal....

9x9ml petezsák szikhólyaggal. Lesz ebben még embrió? Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam orvosnál mert begörcsöltem, akkor voltam 5h(t gnapos mensi aéapjám. Még semmit sem látott az orvos hüvelyi uhn csak vastag nyálkahártyát. Ma hasi ihn is látszott már, de embrió nélkül. Gondoloü későbbi peteérésem lehetett. De aggaszt hogy embriót még nem láttak...mikpr kellene mér megjelennie? Mikor kellene a szí hangnak?
2018. dec. 7. 15:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mm
2018. dec. 7. 15:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 1 hetes menzesz késéssel mentem orvoshoz, pozitív tesztem volt már, akkor petezsákot láttak, következő héten sajnos barnáztam és görcsöltem, szerencsére a kisfiamnak semmi baja nem lett, akkor már láttak szikhólyagot, 1 héttel később mentem vissza kontrollra, akkor már szívhang is volt.
2018. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5+3 naposan volt 9*4mm-eres a petezsák rá 2 hétre ott volt az embrió szivpulzálással ebből még bőven lehet baba :)
2018. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. babánál 6 hetesen csak petezsák + szikhólyag, 8 hetesen volt szívhang. Még van időtök :)
2018. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5+2 naposan latszodott a petezsak es az embrio is, 6+2- pedig mar szivhangunk is volt:) 7+2-n pedig kiderul, hogy ikrek:)
2018. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy hogy egy hétre rá derült ki hogy ketten vannak? Miért nem látták 6 hetesen ha már ott is volt puluáció?
2018. dec. 13. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat meg igy is baromi koran kiderult, hogy ketten vannak, sokszor csak a 10-12.het kerul mutatjak meg magukat. Raadasul ok egypeteju ikrek igy meg konnyebben el tudnak bujni egymas mogott.
2018. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ne ijesztgess! Kicsit így is nagynak találtam a petezsákot de megnyugodtam hogy egy szívpulzáció lett...már amennyire meg tudok nyugodni mert aggaszt nehogy megint elveszítsem...
2018. dec. 13. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
aha, koszi amugy a biztato szavakat😂😂😂
2018. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neked simán lehetnek de nekem nem! Toxémiám volt az első terhességem alatt, magas vérnyomásom maradt. Ikrekkel alapból nő a toxémia esélye szóval az összes alap dologgal együtt biztos az extrém koraszülés lenne a végeredménye, és simmán átcsaphat nálam hellp szindrómába.
2018. dec. 15. 02:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!