Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van még remény?...

Szerintetek van még remény? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Holnap megyek az orvosomhoz. Nagyon aggódom. Múlt hét hétfőn voltam és akkor csak petezsákot és szikhólyagot látott. Viszont ma töltöttem a 10. Hetet. Az orvos azt mondta ne aggódjak. Lehet csak fiatalabb a terhesség. De az higy az embriót nem látta majdnem 9 hetesen, ez nagyon megvisel. Szerintetek van esély rá, hogy minden rendben legyen?

2018. nov. 13. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszted?
2018. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Október 6-án, és szeptember 4-én volt az utolsó menzeszem.
2018. nov. 13. 10:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem valószínű, hogy később fogant.
2018. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem.
2018. nov. 13. 11:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy hónapja pozi tesztnél sajnos már tényleg kellett volna, hogy legyen embrió múlt héten. Valószínűleg megállt a fejlődésben, nagyon sajnálom :(
2018. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Február közepén teszteltem pozitívat. Elvileg 8 hetesen mentem először, hogy már legyen mit látni. Doki és UH szerint is 6 hetes volt, de csak szabályos petezsák és embrió volt szívműködés nélkül. Újabb 1 hét, akkor már csak szabálytalan petezsák volt. Úgyhogy nekem nem fejlődött 6 hetes korától. Március 14-én volt műtétem. De szeptember elején újból pozitív lett a teszt, már 14 hetes a kis szivárvány babánk.
2018. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Holnap meglátjuk. :(
2018. nov. 13. 12:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el kérdező. Tudom, hogy könnyű azt mondani, én is átéltem ezt, pontosan tisztában vagyok vele, milyen szar. Nekem az első lett missed ab, ikrek lettek volna, de ugyanígy megálltak a fejlődésben, üres petezsákokkal műtöttek. Aztán született egy lányom, most a 31. hétben vagyok a kisfiammal. Sajnos néha van ilyen, általában azért, mert nem lenne életképes. Akkor meg már jobb így, hogy az elején megszakad, bármennyire fájdalmas is :( kitartás!
2018. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Van már egy 2,5 éves kislányom. De annyira vártuk őt is. Próbálok nem elkeseredni, de nehéz.
2018. nov. 13. 13:21
 10/16 anonim ***** válasza:
mit látott az orvos végül?
2018. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!