Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek aki kb...

Van olyan köztetek aki kb 160cm 80kg hasban erős? Mikor vált láthatóvá a terhesség?

Figyelt kérdés
Én 3 hónap 6napos vagyok és a gyomromnál kigömbölyödtem.Eddig inkább allul volt a hasam,nem tudom ez terhes pocak vagy mire véljem mert amúgy fogytam 3kg ot.Ti mit tapasztaltatok?

2018. dec. 9. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Rám illenek a számok. Talán 4-5 hónap, mikor elkezdtek bizonytalanul nézegetni a buszon. Utána már nem volt kérdés, igaz, nyár volt.

De magamon sokkal hamarabb éreztem, láttam.

2018. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 170 cm vagyok, 82 kg voltam terhesseg elott, es mindig is hasas voltam sajnos, nem volt sosem lapos hasam, de azert veszesen nagy sem. 6. honap korul kezdett el latszani, hogy ez mar terhes has.
2018. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én magamon a 12. héten is láttam változást, az ismerősök 16. héten egyértelműen terhes hasnak mondták. Félidőben már igencsak gömbölyödtem, le se tagadhattam volna.

Viszont ez a 3 hónap 6 nap féle számolás... ha ezt így benyögöm az orvosnál, valszeg vörös fejjel hajt el a védőnőhöz átvenni a terhességi matekot.

2018. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a kilóidon múlik.

Èn 162 cm vagyok, az első terhességemet 53 kg-al kezdtem, de a 24. héten kezdték csak látni, tehát kb. egy hónappal később, mint ahol most tartasz. Így hogy van rajtad plusz, lehet hogy még később lesz egyértelmű.

2018. dec. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem végig azt mondogatták az orvosok kicsi a hasam. 20 hetesen a barátInk még nem vették észre, olyan 26hetesen látszott igazán habár már akkpr kórházban feküdtem nem tudtam magam.nézegetni.
2018. dec. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3as terhes matek:-)12hét + 6 így is írhattam volna.A dikik a heteket szeretik:-)köszönöm a válaszokat várom a.többieket is,lehet hallucinálok:-)
2018. dec. 10. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló arányokkal 4 hónaposan kezdett látszani, de csak oldalról. Szemből a 7. hónapig megvolt a derekam. Nem volt nagy hasam, összesen 6 kilót hìztam, az elején én is fogytam.
2018. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19 hetes lettem,és valóban jól láttam mert szépen látszik a poci.Eddig inkább alakul volt pocakom oda rakodott le a tulsúlyom de most a gyomornál is gömbölyű.Szépen egybe lett az egész poci
2019. jan. 23. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!