Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen nincs valami nagy...

32 hetesen nincs valami nagy hasam. Ez még változhat? Volt akinek ezután nőtt jelentősen nagyobbat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy alapbavéve nem irányt adó a has mérete. De kíváncsi lennék kinek hogy alakult ilyen esetben?

Alapból azt mondja mindig a doki hogy kicsi baba lesz, ezért is figyelem folyton hogy növekszik a hasam.

Legutobb is mikor kérdezték mennyi idős vagyok egyből megkaptam hogy hát ahhoz képest olyan a hasam mint egy 6 hónaposnak.


2018. dec. 10. 12:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igaz, az a legfontosabb hogy a baba szépen fejlődjön. Vele minden rendben, csak kisebb mint az átlag baba de nem sokkal. Ezért is mondja a doki hogy kicsi baba lesz.


Egyébként énis 158cm vagyok😊 lehet ezért is kicsi baba, én sem vagyok egy nagy ember.😊 De minden esetre kíváncsi leszek mekkora súllyal születik majd.

2018. dec. 10. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!