Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, ha a baba feje...

Milyen érzés, ha a baba feje beilleszkedik?

Figyelt kérdés
Eddig,kb 2 hétig erős derékfájdalmaim voltak,ma ez hirtelen elmúlt,viszont helyette a hasam aljában érzek valami furcsát. Nem is fáj,inkább kényelmetlen,néha kiegyenesedni sem tudok. Ez mitől lehet? Remélem nem jön vissza a derékfájás,mert az rettenetes volt. 36 hkm
2018. dec. 10. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
nekem csak a járáson látszott, mikor már beilleszkedett 😂nagyon viccesen sétáltam, de nem éreztem semmit
2018. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Aznna89 ***** válasza:
Én konkrètan a hüvelyemen èreztem a súlyt mind a kettővel. Az elsővel nem volt vèszes,a második nagyobb is volt (3400g) és gondolom már a szövetek sem voltak a régiek. 2 hètig úgy jártam mint aki betójt. Rettenetes volt. De ez nem törvènyszerū.
2018. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!