Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki, hogy apukám...

Andika001 kérdése:

Most derült ki, hogy apukám nagyon beteg. (menthetetlen) bármelyik pillanatban megtörténhet a legrosszabb 5 hetes terhes vagyok. Mit tegyek? Hogy vezessem le az ideget, hogy nehogy baj legyen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, nagyon sajnállak, de most tényleg erősnek kell lenned, gondolj a picikére, aki a pocakodban növekszik, most nyugalomra van szüksége, bármennyire nehéz ez most! Apukád is biztosan azt akarná, hogy az unokája szépen fejlődjön és ne legyen semmi gond. Az első 12 hét kiemelten fontos! Óvd magad! Esetleg szedj valami homeopátiás nyugtató hatású bogyót, konzultálj orvossal vagy beszélj szakemberrel, beszéld ki magadból a fájdalmad, csak ne idegeskedj! 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,most még próbálok nyugodt maradni,ráirányítani a figyelmem a 2 éves kisfiamra.remélem nem lesz baj
2009. ápr. 13. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nem könnyű! És nem is csak amiatt, hogy babát vársz, hanem a kisfiad miatt sem könnyű! Már csak ő miatta is erősnek kell lenned! Apukám egy évvel azelőtt halt meg, hogy terhes lettem. Nagyon hiányzik még most is és tudom, hogy nagyon boldog lenne, ha köztünk lenne és nagyon várná a új unokát.

Legyél mellette, ez most neki is és neked is fontos!

Sok erőt kívánok neked!

33 hetes kismami

2009. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nálunk is így volt a terhességem elején derült ki hogy apu menthetetlen és 6-hónapos pocakosan mentem a temetésére, de hidd el nekem nagyon sok erőt adott hogy ott egy kisbaba a pocakomban ennek ellenére meggyászoltam apukámat és szerencsére erős egészséges kislányom született időre akin nem látszik hogy min mentem keresztül akkor!

Sok erőt és kitartást kívánok neked!

Gabi

2009. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz, de próbálj meg kitartani. Nekem 7 hetesen volt szívhang és akkor kezdtük el a családnak bejelenteni a nagy eseményt. Kiderült, hogy előző nap bevitték a nagypapámat a kórházba (már nem élnek a szüleim, így nekem a nagyszüleim nagyon fontosak). Kómába került és 3 nap múlva el is ment, pedig nem készültünk mg rá. Nagyon kiborultam, de mindenki azzal vigasztalt, átadta a helyét, ő elment, a baba jön. Nagyon nehéz volt. Gondolj arra, talán még az is lehet, hogy meglátja az unokáját. Nem mindig úgy történik, ahogy az orvosok mondják.
2009. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bárcsak igazad lenne:(
2009. ápr. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!