Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Protexin immunpro terhesség...

Protexin immunpro terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos betegség miatt Curam Dou-t kell szednem, mellé ajánlottak probiotikumot, a protexint mondta az orvos... ezt a Protexin Immunprot ajánlották a gyógyszertárban. Van benne A vitamin, amiről olvastam hogy nem szabad túladagolni, ez még belefér?


És a vércukorra nincs rossz hatással? Sajnos már oda kell figyelnem.


18 hetes vagyok


2018. dec. 15. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszerésztől kérdezted?Mert ha mondod neki hogy terhes vagy nem ad olyan készítményt ami árthat.Nekem még azért is szóltak, mert görcsoldót vettem(szomszéd kért meg ha már megyek hozzak neki) , hogy ugye tudom terhesen nem szedhetem.Amúgy tegnap írtad, hogy az orvosod ezt ajánlotta, ő meg nyilván tudta hogy terhes vagy.
2018. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a gyógyszerészt, de sajnos már nem mindegyik helyben bízom. A múltkor kértem ugyanitt olyan vaskészítményt, ami nem tartalmaz folsavat (mert már szedek sokat) és simán olyat adott el nekem, ami tele volt folsavval. És már korábban is jártam úgy, hogy konkrétan teljesen mást adott a gyógyszerész, mint amit kértem tőle. Lehet, hogy kifogtam ezzel a gyógyszerészek kisebb százalékát, mert tudom, hogy elvileg jól csinálják, van is pár gyógyszertár, amiben maximálisan megbízom, de sajnos azoktól messze költöztünk onnan, és sajnos némelyik gyógyszertárból pedig tele vagyok rossz tapasztalatokkal..
2018. dec. 15. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellé nekem a Jutavit probiotikumát ajánlották.Nem volt gond tőle.Én is nagyon paráztam mert 2 féle antibiotikumot is kellett szednem egyszerre.
2018. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!