Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti próbáltátok már az otthoni...

Ti próbáltátok már az otthoni "terhességi teszteket"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, például a cukor, fogkrém, ecet, vörösbor a vizeletben. Kíváncsi vagyok a véleményekre :)

2018. dec. 14. 05:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Viszont a legolcsóbb drogériással szoktam tesztelni kb. 300 Ft két db és eddig mindig igazat 'mondott'.
2018. dec. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én csak kiváncsiságból kérdem, gondoltam kiprobalom,mert csak délután tudok elmenni tesztet venni :)
2018. dec. 14. 05:54
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
hiâba probálod ki azzal nem leszel előrėbb.. nem fogod tudni hogy jo eredmėnyt mutat e..
2018. dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Igy igaz... Folosleges hazilag mert nembiztos hogy jo eredmenyt mutatnak az ilyen hulyesegek.
2018. dec. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Félidős terhesen próbáltam: hülyeség. Nem megbízható.

Poénnak elmegy.

2018. dec. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Bnőmék többben voktak terhesek amikor kipróbálták

Ezeket és a nem teszteket is


Terhesség bejött nem teszt pedig 4 ből

3 szor



( csak a poén miatt)



Szerintem drágábbak amúgy mimt a 300ftos bolti

2018. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert nem arra való! Fogkrémmel fogat mosok, a többi meg a konyhában szükséges. Még poénnak is rossz.
2018. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Volt nemrég egy hasonló kérdés. Valaki ki is próbált egyet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha otthon ülsz és ilyen hülyeségekre van időd meg ide írogatni, akkor mégis ki/mi tart vissza attól, hogy elballagj egy boltig/drogériáig/patikáig és vásárolj egy tesztet ami tuti igazat mond? 😅
2018. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9es..ahol én lakom nincs drogéria, nem is nagyon tudom mi az. Patika meg csak a városba van, ahova nincs járat ilyen tájba , hogy tudjak menni, ezért meg kell várnom míg a párom haza ér, hogy elvigyen autóval... De inkább várok, mint hogy arra az életveszélyes buszra én felüljek :D
2018. dec. 14. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!