Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már vagy 2-3 hete (kb talán...

Már vagy 2-3 hete (kb talán mióta elkezdtem szedni a magneb6-ot) szinte folyamatosan úgy érzem, mintha “kakilnom kéne”. Mitől van ez szerintetek? Ugye nem a vajúdás előjele?

Figyelt kérdés

Minden nap el tudok menni WC-re, de még utána is érzem,pedig tök üres vagyok. :( kérlek segítsetek.


17hkm


2018. dec. 18. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha túl sok a magnézium, az meghajthat. Egyébként simán a baba is nyomhatja ott a dolgokat lefelé, főleg, ha már érzed a mozgását. 😊 Ne izgulj, nem fogsz még szülni! 😊
2018. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, 2-3 hete folyamatosan vajúdsz :)

Egyébként a magne B6 sokakat meghajt, de szerintem a te panaszodat inkább a kismedencei vérbőség okozza. Ahogy nő a baba úgy nyomja odalent egyre jobban a dolgokat. Ez normális, nyugi.

2018. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Még nem érzem mozogni sajnos,első baba lesz. :)

Kicsit megnyugodtam.Szívem szerint abbahagynám a magnéziumot,de sokat fájdogál a hasam,arra meg ezt tanácsolta a doki. :/

2018. dec. 18. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szedsz? Próbálj esetleg másik magneziumot
2018. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 db a max. Most is folyamat a WC-n ülök, de semmi,csak az inger...
2018. dec. 18. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem válts...nekem is azt mondta az orvosom, hogy lehet tőle hasmenés, ha sok, na de nekem napi hat szem magnerotról indul az utasítására, ha úgy érzem valami nem klappol arra jön még, és mégsincs ilyen érzésem, mint neked.
2018. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen magneziumot szedsz? En magnerotot es semmi mellekhatast nem ereztem
2018. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan napjaim, amikor 6-7-8 szem magnerotot szedtem, és soha nem volt ilyesmi. Válts egy másik készítményre!
2018. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!