Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire emelgettétek terhesen...

Mennyire emelgettétek terhesen a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Amennyire szükség van rá, 1 éves, így napjában többször is. Ha itthon van az apja, akkor kevesebbet, mert ő is besegít.
2018. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A két nagy között 14 hónap a korkülönbseg. Szerinted? 😄
2018. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Napi szinten, többbször. 13,5 kg. Most vagyok 27 hkm.
2018. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
20 kiló, semennyire.
2018. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos, én 20 hetes vagyok ikrekkel, tehát pont annyira, mintha nem lennék terhes. Ha itthon van a férjem inkább ő intéz mindent, de azért napközben egyedül vagyok vele .
2018. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3,5 éves a nagylány, én most vagyok 36 hetes. Néha emelem, bár elejétől szépen megérti, hogy azért nekem most ezt annyira nem lehet. De az autóba gyerekülésből ki-be, ilyesmi, emelgetem napi szinten. Meg néha anyahiányos, és olyankor kéri, akkor azért engedek neki :) Semmi gond nincs belőle, ehhez a terheléshez hozzá vagyok szokva, nem extra. Mondjuk nem egy gólem gyerek, 12,5 kg kb.
2018. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem írtam le az elején, hogy nem a napi rutinfeladatok miatti emelgetésekre értettem a kérdést (fürdetés, etetőszék, autósülés stb..), mert ezeket értelemszerűen nem lehet megkerülni. Inkább az anyahiányos, ölben tartózkodós emelgetésekre gondoltam.

De azért köszönöm a válaszokat, és mindegyik kismamának az emelt szintű helyzethez képest könnyű hónapokat kívánok! Az ikres anyukának pedig dupla jókívánságok járnak! :D

2018. dec. 19. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyahiányos ölbe bujasra mi úgy szoktuk megoldani, hogy török ülésben ulok a földön és ő az olembe bújik, vagy úgy belefekszik, hogy a feje van az olemben. Ilyenkor mindig lassabb dalokat eneklek, neki. Mondjuk az én fiam sose volt az a kifejezetten ölbe bujos.


Ha nagyon kézben szeretne lenni kendoben jön a hatamra, olyan kötésben, ami nem bántja a hasam.


Ikres kismama

2018. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 hetes terhes vagyok, 11 kg a gyerek és felemelem, ha nyújtja a kezét, hogy ölbe jönne. Sokszor ha az ágyon fekszek, akkor jön ő hozzám bújni.
2018. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálom kerülni de van h muszáj vagyok pl elalszanak a kocsiban és be kell vigyen őket. Az egyik 17 a másik 13 kiló.
2018. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!