Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja ha köhögök?

Lehet baja ha köhögök?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, kicsit megfaztam. Naposl minden ok, de ejjel mindig ramjon a kohoges. Lehet ettol baja a babanak?Valakinek volt ilyen?
2018. dec. 21. 05:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
En 19 hetes vagyok a babam mar mozog es rug is. Vannak napok amikor egesz nap hanyok es alig eszem megsincs semmi baja. Neked a magzatod meg szinte semmit nem fog fel. En is voltam megfazva de nem lett baj, a lazra figyelj nagyon ha belazasodsz azt mielobb le kell vinned.
2018. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, komplikációmentes várandósságban nem okoz gondot. Ha más lenne a helyzet, az orvos szólna szerintem, bár ilyen kis terhességnél szerintem még nem igazán lát olyan tényezőt, amikor gondot okozhatna.
2018. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos terhesen fáztam meg. Iszonyúan köhögtem hetekig. Gyógyszert nem szedhettem, nagyon lassan gyógyultam.

A picinek semmi baja, csak mi röhögtünk rajta, hogy megúszom a szülést, egyik reggel simán felköhögöm a babát.

2018. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is az elejen megfaztam, kb. 6 hetes voltam, kohogtem, csorgott az orom, baromira fajt a torkom. Elkaptam valami jo kis virusos megfazast. A haziorvosom azt mondta hogyha belazasodom, akkor azt le kell vinni, mert az nem tesz jot a babanak. Pihenj sokat ha teheted, szedj terhes vitamint es lassan tul leszel rajta. Ilyenkor a nok immunrendszere gyengebb es azert kapunk el minden hulyeseget.
2018. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megnyugtattatok!Mar jovok ki belole, jobb, mint vot igy laz nem lesz remelem, csak ez a kohoges ne lenne☺️
2018. dec. 21. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, és 4 hete köhögök. Még mindig nem vagyok 100% gyógyult. (Reméljük nálad nem tart majd ennyi ideig)


Viszont a babámnak semmi baja :) Ma voltunk ultrahangon.

2018. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!