Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen elkaptam valami...

22 hetesen elkaptam valami náthát, köhögök is meg alig vonszolom magam, de nincs lázam. A babának nem lehet baja ettől? Milyen házi gyógyír van ezekre a tünetekre?

Figyelt kérdés
És ha lenne később lázam akkor mit kell tenni, vagy mit lehet bevenni? Mától vagyok szabin remélem javulni fog mert tegnapig kihajtottam a belem is. :-(
2010. dec. 24. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
tévedtem lázas is vagyok, 38 fölé is ment kicsit, Most tisztára el vagyok keseredve! :-( Mit tegyek? Persze a szüleimnél vagyok és itt nincs más csak algoflex.
2010. dec. 24. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vehetsz be lázcsillapítót!

És kúráld magad!

Ha nem megy le a láz, hívd az ügyeletet! A láz veszélyesebb a babára nézve, mint a csillapító!


Jobbulást kívánok neked!

2010. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

bevettem egy rubophent mert a hűvös fürdőm után felment még 38,7-re. remélem lemegy mert még aggódom is...áh..:-(

Köszönöm a választ!

2010. dec. 24. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
lázcsillapítás, ha van algopirin, mert az nem árt a babának, vagy hűtőfürddő, és a csuklódra,bokádra tegyél hideg vizes borogatást.
2010. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi végül a hűtőfürdő és 1 rubophen együtt levitték 38 alá hála égnek, már nem pánikolok!
2010. dec. 25. 00:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, lázat csillapítani kell, ahogy első írta. Köhögésre igyál Stodal szirupot.
2010. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!